Szerző Téma: DVR-ek távoli elérése  (Megtekintve 127658 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető teki

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:DVR-ek távoli elérése
#90 2013. Február 24. - 23:34:20
0
hát igen ,sajna ezt olvastam mindenhol (de egy két éves hozzászólásokban )azóta meg nem sok mindent találta ,azért is próbálkoztam itt hátha azóta lett valami változás vagy trükk  :D

már vagy két hete ezzel szenvedek. :(
előzmény: Lacy #88

Nem elérhető teki

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:DVR-ek távoli elérése
#89 2013. Február 24. - 23:30:17
0
Köszönöm a gyors választ ,volt nálam  egy hétig egy telenoros ,tettem ide tettem oda ,próbáltam neten talált antenna trükkökkel ,de nem sikerült.
Volt mikor 2 es térerő volt ,de nem tudott regisztrálni így nem kapcsolódott.
Ha van ötleted bevált antennára ,azt megköszönném.


előzmény: bcslaci #87

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DVR-ek távoli elérése
#88 2013. Február 24. - 23:29:23
0
Igen, úgy hallottam én is, hogy csak a telenornál van olyan fix ip címes lehetőség, amivel a dolog működni tud.
A baj a többinél az, hogy mást lát a router ip címnek, mint amit valójában kap a hálózattól így nem fog soha stimmelni és emiatt távolról elérhetetlen marad

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:DVR-ek távoli elérése
#87 2013. Február 24. - 22:53:40
0
T-mobillal nem fog működni, úgy tudom egyedül a telenor jó hozzá.
A dealerem már többet megcsinált telenorost, állítása szerint jól működik

Szerezz passzív antennát a telenoroshoz szerintem, hátha azzal lesz 3G

előzmény: teki #86

Nem elérhető teki

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:DVR-ek távoli elérése
#86 2013. Február 24. - 22:42:36
0
Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit!

Oly kérdésem lenne ,hogy sikerült e már valakinek T-mobilos usb net használatával elérni dvr -ét?
Router mr 3220.
Saját hálózaton keresztül megy ,de más honnan nem sikerült csatlakozni.
Dyndns regisztrálva ,de a routerig se ér el.
Sajna nincs más lehetőségem (telenornak nem megy a net je ahol kellene (csak edge).

válaszokat ( megoldásokat )előre is köszönöm!!

üdv:teki

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:DVR-ek távoli elérése
#85 2013. Január 04. - 20:38:41
0
Köszi vg. Így cselekszem.
előzmény: vg #84

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:DVR-ek távoli elérése
#84 2013. Január 04. - 09:18:51
0
Windiws Phone-os app-ek is elérhetők a neten, de a 8-ashoz még roppant minimális mennyiségben. Ha minden követ meg akarsz mozgatni, akkor úgy ahogy írod az összes hasonló alkalmazást meg kell próbálni és hátha. Ha nem akkor még ott van Lacy javaslata, ami uez csak 7-eshez való app-el......... :o
előzmény: klaci #83

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:DVR-ek távoli elérése
#83 2013. Január 04. - 08:42:30
0
Szia Lacy!
Köszi a gyors reakciót. Nem vagyok sértődős. Nem kérdésem van, hanem kérésem, amire reagáltál is.
A "nem hivatalos" verzió annyit jelent, hogy a DVR-hez adott használati utasításban a kérdéses alkalmazás még nem szerepel, de már valaki valahol kifejlesztette, elérhetővé tette (akár fizetősen is) és a fórumozók közül valaki erről már értesült, netán használta is. Úgy gondolom, hogy a megrendelőm érdekében minden lehetőséget ki kell használnom, hogy a problémára megoldást találjak, mielőtt az általad javasolt utolsó verziót ajánlanám neki.
Ps: A kérdéses DVR- hez "hivatalosan" ajánlott app ANDROID esetében a SECUVIEWER, de "nem hivatalosként" kiválóan működik az IP Cam Viewer -el is, csak ott kameraként az Active Vision SX-414 -es kameáját kell beállítani.
előzmény: Lacy #82

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DVR-ek távoli elérése
#82 2013. Január 03. - 21:15:42
0
Üdv a fórumon

Remélem így indításnak nem veszed sértésnek se bántásnak de mi a kérdés?
Amit már tudsz hogy hivatalos kliens nincs ehhez a telefonra hasonlító oprendszerrel épp csak rendelkező kütyühöz :)
Hogy lefordítsam "értelmesre" Win 8-hoz NINCS progi.
Aki ilyen távoli elérésben gondolkozik az ne vegyen ilyen telefont.
Vagy várjon míg nem jelenik meg hozzá
Nemhivatalos se létezi ha volna sem ajánlanánk itt olyat.
Amit próbálhatsz esetleg, hogy régebbi win verzióhoz való programot próbálni telepíteni és ha az felmegy akkor esetleg van némi esély hogy működni is fog. De sajna ez sem biztos.
egy próbát megér.
Ha sikerül azért meséld el majd
De magunk közt szólva a legjobban azzal jár a Nokia tulaj ha még most jópénzért szabadul tőle :) és vesz egy másikat amin a szintén általam nem sokra tartott Undroid rendszer fut mert az jól műkszik

előzmény: klaci #81

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:DVR-ek távoli elérése
#81 2013. Január 03. - 20:58:39
0
Sziasztok még új vagyok errefelé, ezért kérlek nézzétek el, ha valamit nem a kialakult szokásnak, szabályoknak megfelelően csinálok.
Segítséget kérek, problémám a következő:
Adott egy rendszer TechSon SS3004+ DVR-el. Ennek a képét kéne láttatni egy NOKIA LUMIA 800 -as okostelefonnal, azomban hivatalosan nincs hozzá semmilyen alkalmazás. Androidos op rendszerrel tökéletesen fut. A netet már feltúrtam, a gugli a barátom, de sem itthon, sem külföldön nem találtam még csak utalást sem a fentiekre.
Az lenne a kérésem, ha valaki tud rá megoldást kérem írja meg.
Előre is köszönöm.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!