Szerző Téma: IP eszközök Paradoxhoz  (Megtekintve 19134 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#34 2017. Január 19. - 22:17:39
0
Én az IPRS-7-et próbálnám ki a helyedben, az kifejezetten erre a célra van kitalálva, és még ingyenesen is.

De jó! Köszi!  ::halas::

Ha több Paradox rendszerem lenne, ezt tuti felraknám egy saját szerverre, mert qrvára idegesítő, hogy amire a diszpécser megnézi az aktuális IP-t, addigra az már rég megváltozott (egy ideje SMS-ben 0.0.0.0-ás IP-t küldenek a Triódás moduljaim, ezért csak a diszpécser felhívása után tudtam őket távprogramozni)...  ::kalapal::

Valaki esetleg játszott már IPRS-7-tel?
előzmény: kero #110

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#33 2017. Január 19. - 21:11:39
0
Én Babyware-t használok, de nem tudom, hogy azzal hogyan lehet egyszerre több ügyfelet megjeleníteni (állítólag lehet)
Én az IPRS-7-et próbálnám ki a helyedben, az kifejezetten erre a célra van kitalálva, és még ingyenesen is.
előzmény: bcslaci #108

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#32 2017. Január 19. - 21:10:36
0
Neked egy ilyen kellene :)


előzmény: bcslaci #108

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#31 2017. Január 19. - 21:01:34
0
Hasonló problémában kérek én is segítséget, tapasztalatot. Van egy jó nagy telephely, több épülettel, SP6000 központokkal. Tavasszal kiépül egy mindent lefedő informatikai hálózat, IP150-ekkel rá tudnám pakolni a központokat így a helyi őrszolgálat értesülne a riasztásokról.  Csak LAN-on menne a kommunikáció, PMH nem játszik.

Amit nem tudok, hogy ezt milyen szoftverre bízzam? 

Babyware-t használ már valaki így?

Nem elérhető Grósz Ferenc Dániel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#30 2017. Január 19. - 12:49:14
0
Igazán csak az alapok, kikapcsolás bekapcsolás. Annyit már tudtam csinálni, hogy ha tudtam az aktuális ip-t, akkor Winloaddal teljes hozzáférést kaptam, de elég macerás mindig jelentkezni a távfelügyeletnél, hogy ugyan nézzék már meg mi volt az utolsó ip, ami lehet már nem is aktuális... arról nem is beszélve hogy más dolga is lenne a diszpécsernek. Illetve hasonló kérés már merült fel ügyféltől is távoli, esetenként külföldön lévő ügyfél akarta a rendszerét ki be kapcsolni.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#29 2017. Január 19. - 11:20:06
0
Mit szeretnél felügyelni? Vagyis minlenne a cél?

Nem elérhető Grósz Ferenc Dániel

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#28 2017. Január 19. - 09:16:24
0
Sziasztok! Van otthon (és több ügyfélnél is) Felszerelve Sp5500+Pc250G+K10led. Szeretném ezeket egyszerű módon távolról felügyelni (főképp a sajátot) A gond hogy a távfelügyelettől csak adatcsomagos simet kaptam, nagyon drága lenne minden esetben smses ip címet kérni, hogy lehetne egy egyszerű csatlakozási módot csinálni?
Előre is köszönm a segítséget!

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#27 2016. Április 22. - 18:32:35
0
Nos en meg eddig nem talalkoztam tavfelugyeletes szakcegnel ilyennel, csak vegfelhasznalo altal uzemeltetett verzioban. En azt velelmezem, hogy nincs sok tucat belole az orszagban.
 8)
előzmény: pappzs #3

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#26 2016. Április 22. - 12:24:46
0
Hahó semmi??????
előzmény: pappzs #2

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:IP eszközök Paradoxhoz
#25 2016. Április 11. - 20:33:44
0
Használ valaki IPR512-t???

Milyen progit mellé???


előzmény: pappzs #1

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!