Szerző Téma: Vetare OFF  (Megtekintve 21255 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#14 2012. November 09. - 22:07:07
0
Ok egy pár példa
Fleury-Mérogis Europa legnagyobb Börtöne Franciaországban csak Periméter rendszereket használ
Fort knox csak perimeter rendszereket használ
De ezt hagyjunk. Lehet hogy igazad van hogy nagyon bizok a Rendszerünkbe ez valoszinüleg 2 tényezöt okoza.
1. az ügyfél körünk igazolja hogy jó a rendszerünk itt csak egy pár Airbus, Primagaz, Deutsche Bank, 
2. Az utolso években számos országokban probálták kikerülni a Rendszerünket sikertelenül.
2011 ben ajánlottunk 250.000€ annak akinek sikerül kikerülni.
Nem kellet fizetnünk.
Nekem az az érzésem mint ha néhányan konkurénciának vesznek bennünket peddig nem vagyunk. Mert nem játszunk egy ligábban. Mindig lesznek riasztók.
előzmény: vg #24

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Vetare OFF
#13 2012. November 09. - 21:51:02
0
"Nem szent amit mondok.."- de szent. Mondok rá példát:
Írom neked, hogy mit tanítanak az összes oktatási intézményben a világon, hogyan épül fel a komplex vagyonvédelem, azonban Te továbbra is kötöd az ebet a karóhoz, hogy márpedig csak kültéri védelem. Lehet ez a véleményed, de elnézésedet kérem, én a többség véleményét osztom. Ettől még akár igazad is lehet- csak én inkább a józan eszemnek, tapasztalatomnak és mások tapasztalatának hiszek és nem annak aki csak ismétli a saját igazát.
"Van egy kérdésem. Ha saját magadnak beépitesz a házadban egy riasztót, ami védi a házat, a garázst az ajtokat meg az ablakokat meg van mozgásézékelöt is. És bízol abban a rendszerben amit TE épitettél a saját hazadba. És beálsz a kocsiddal ebbe a nagyon biztos garázsba akkor bekapcsolod a kocsi riasztót is?" Engedd meg, hogy kérdéssel válaszoljak: Ha van a bejárati ajtódon 3 zár, akkor csak azt zárod be amelyikben a legjobban bízol?
És hogy a válasz elől ne fussak el: persze hogy bekapcsolom (de komolyan). Lopás esetén jelez annak a riasztója, a GPS-en keresztül is megy a riasztás a távfelügyeletre és ha netán még így is ellopják fizet a biztosító. Merthogy EZ a komplex védelem, ahol a maradék kockázatok is kezelve vannak.
előzmény: Vetare #22

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#12 2012. November 09. - 21:42:30
0
@bcslaci
A Munkahelyem, amennyiben a Terocon ra gondolsz, még nem magyar de az lesz.
Mivel érdekkel téged a téma 2 éven át egy német cégünkkel telepitünk Rendszerünket. Aztán 2 évig egy másik magyar céggel.
De nagyon sok ügyfelünk van ill. egyre többen keresnek azért ugy döntöttünk hogy egész Kellet Europat a Magyar céggel lefedjünk és nevet változtattunk.
előzmény: mot #12

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:Vetare OFF
#11 2012. November 09. - 21:31:27
0
Értem! köszi a választ!.
előzmény: Vetare #20

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#10 2012. November 09. - 21:30:08
0
Nem szent amit mondok söt én lizárolagosank az ügyfeleim igényei ill. szükségleteit figyelem. Nekem az a szent. Ha egy ügyfelem azt kéri hogy a Rendszerünk mellet kell még egy Riasztót, Rendben. Ha viszont megkérdezi tölünk hogy szükséges e azt mondjunk hogy nem. Van egy kérdésem. Ha saját magadnak beépitesz a házadban egy riasztót, ami védi a házat, a garázst az ajtokat meg az ablakokat meg van mozgásézékelöt is. És bízol abban a rendszerben amit TE épitettél a saját hazadba. És beálsz a kocsiddal ebbe a nagyon biztos garázsba akkor bekapcsolod a kocsi riasztót is?
előzmény: vg #21

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Vetare OFF
#9 2012. November 09. - 21:16:24
0
Nos be kell valljam de ja vu érzésem van amikor veled értekezem. Utoljára egy hittérítővel való beszélgetéskor tapasztaltam azt, hogy amit ő mond azt szent kinyilatkoztatásnak tekinti, melyről az ész érvek sem térítik le. Nem baj az ha valaki ennyire hisz magában, de szerintem nem is hasznos, legalábbis érdemi eszmecseréhez nem vezet :-\..................
előzmény: Vetare #20

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#8 2012. November 09. - 20:18:52
+1
@balusecurity A mikro csak riasztáskor müködik. És nincs refi-pir. A reflektor a diszpecser kapcsolja
@vg A tulaj pld. kikapcsolhatja az utcafronti érzékelöket ( ha vendéged vár) van olyan ügyfelünk is aki egy rendezvény napján elküld nekünk egy listát a vendégegkell. Amikkor van egy jó külterületi rendszered felesleges a riasztó.
Nem dobálozok ügyfelekkel csak reagáltam a mondatodra miszerint "bohockodás" a fényszoro.
Mi nem nagyon reklámozunk magunkat sem a Rendszerünket. De amit riportokat készitetek velünk ill. a rendszerünk röl többek között Németországban nem a reklam miatt van. Bennünket ajánlanak. Sajnos az ügyfelünk 90% a többször is cserben hajta a riasztó azert jöttek hozzánk.
előzmény: vg #19

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Vetare OFF
#7 2012. November 09. - 16:30:14
0
Önmagában a videós eszközötök jónak tűnik,ha ezeket a paramétereket tudja. Riasztó tudja, hogy valaki jogosultan van-e helyszínen,hiszen az kódot fog használni, ha nem akkor a tulajdonos igazolhatja az ottlétét.De ismétlem: videó tàvfelügyeletnek van létjogosultsága és perspektívája.
Nem értek egyet azzal a mondatoddal,hogy a kültéri védelemé a jövő,szerintem továbbra is a komplex védelemé a jövő (mechanikai vèdelem,élőerő,elektronikus védelem,biztosítás).Ha a mondatod úgy hangzana,hogy a kültéri védelemben van a legnagyobb fejlődési perspektíva,egyetértenék.
Nézd!Ügyfélszámokkal nem dobálodznék (abban nekünk könnyű dolgunk lenne több mint 20 évvel a hátunk mögött) ,minden megszerzett ügyfelet elégedetten meg kell tartani, és ezt csak az idő tudja visszaigazolni, valamint a folyamatosan belefektetett energia és fejlesztés,mellyel a konkurenciádnál jobb tudsz lenni.
előzmény: Vetare #17

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:Vetare OFF
#6 2012. November 09. - 15:31:31
0
Én csak annyit szolok bele vagy kérdezek.ez az audio belehallgatás ez csak riasztáskor üzemmel? Mert ha bármikor bele lehet hallgatni az már szerintem személyiségi jogot sérthet.Vagy ezt tartalmazza a szerződés?.Gondolom ez a lámpa felkapcsolós berendezés nem egy sima hagyományos refi+pir? mert ez akkor valóban jó lehet ha van riasztó,de ön magában csak arra jó hogy lásson a betörő is.Melóhelyen egy hagyományos lámpa+pir van azt a kamera oda néz,abból jó hogy a monitoron látom egyből hogy esemény van.Bár 90% ban téves jelzés.Szél,zacskó,macska-.na de ez nem témába vágó.És bocs ha hülyeséget kérdezek.

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#5 2012. November 09. - 14:31:28
0
Szia
 
lehet rosszul irtam nem 5mp tekeri vissza hanem a behatolás pillanat elé 5 mp vel hogy a diszpecser láson mi okozta a riasztást.
A másik kifogásodhoz csak annyit hogy egy riasztó felismeri barátokat rokonokat?
Nem hiszem hogy a barátok vagy rokonok Mondjunk a hátso kertben érkeznek vagy hajnali orákban. Ha igen azt a részt távirányitóval ki kell kapcsolni.
Ami neked ovodás ( fényszorok) nekünk bevált modszer világszerte több mint 900 ügyfelünk van ebböl 78 Magyarországon. (2 éve fejlesztettünk ezt a rendszert. Amugy a SECURITY kiállitáson Essenbe ( ami a legnagyobb Biztonsági kiállitás a világon) idén is innovációs díjat nyertünk rendszerünkkel..
Mindegy hogy fog a Rendör betöröt vagy nem a lényeg hogy nem megy be a házba a betörö..
A mai világban (lakáson kivül) a ültéri védelem a jövö.
előzmény: vg #16

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!