Szerző Téma: Vetare OFF  (Megtekintve 19232 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#64 2012. November 10. - 00:02:10
0
A hamis riasztási quota 2012es állás szerint riasztóknál 0,1x érzékelökszáma x napok a hagyományos kültéri rendszerekkel 0,4 x érzékelökszáma x napok a mi Rendszerünkkel 0,0x érzékelökszáma x napok
Ja és egy dologra még nem válaszoltam: írtam már, de megerősítem: szerintem is a biztonságtechnika jelenlegi és jövőbeli egyik húzóága a kültéri védelem lehet. Azonban a biztonságtechnika nem CSAK önmagában a kültéri védelemre kell épüljön, de lássunk tisztán:
- a világ távfelügyleteinek döntő többsége jelenleg abba öli a legtöbb pénzt, hogy csökkentse a meglévő beltéri rendszereken lévő téves riasztások arányát.
- Ehhez képest a jelenleg kültérben alkalmazott technikák több téves jelzést okoznak, így több és nagyobb emberi kapacitást igényelnek, ergo egy beltéri riasztási arányszint megközelítéséhez még roppant sokat kell fejleszteni.
Ezen kültéri védelmek rentábilis üzemeltetésének költsége jóval magasabb, mint a beltérieké, így ez a roppant költség érzékeny magyar és kelet európai piacon nem tömegárú még, de mi örülnénk neki legjobban ha az lehetne.
előzmény: Vetare #43


Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Vetare OFF
#63 2012. November 10. - 00:00:46
0
 ::fejel::
előzmény: Vetare #48

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#62 2012. November 09. - 23:55:31
0
A riasztónak van 8millio potenciális vevö.
Nekünk van 3000 ha bele veszem az ipart is.
előzmény: Vetare #46

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Vetare OFF
#61 2012. November 09. - 23:55:27
0
Ja és egy dologra még nem válaszoltam: írtam már, de megerősítem: szerintem is a biztonságtechnika jelenlegi és jövőbeli egyik húzóága a kültéri védelem lehet. Azonban a biztonságtechnika nem CSAK önmagában a kültéri védelemre kell épüljön, de lássunk tisztán:
- a világ távfelügyleteinek döntő többsége jelenleg abba öli a legtöbb pénzt, hogy csökkentse a meglévő beltéri rendszereken lévő téves riasztások arányát.
- Ehhez képest a jelenleg kültérben alkalmazott technikák több téves jelzést okoznak, így több és nagyobb emberi kapacitást igényelnek, ergo egy beltéri riasztási arányszint megközelítéséhez még roppant sokat kell fejleszteni.
Ezen kültéri védelmek rentábilis üzemeltetésének költsége jóval magasabb, mint a beltérieké, így ez a roppant költség érzékeny magyar és kelet európai piacon nem tömegárú még, de mi örülnénk neki legjobban ha az lehetne.
előzmény: Vetare #43

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Vetare OFF
#60 2012. November 09. - 23:55:09
0
Akkor most mégse vagyok rendőr?
Áruld már el, hogy milyen eszközzel oldasz meg egy távfelügyeleti átjelzést?
Azt is saját tervezésű és fejlesztésű eszközzel?
Mellesleg akik elfogadják a munkámat:
Pestor, Sion, Multialarm, Prosec, stb.

előzmény: Vetare #38

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#59 2012. November 09. - 23:53:34
0
Nálunk szinte nincs téves riasztás. Kizárt!
Járör 10-15perc mulva a helyszinen? És mit csinál? Ha nincs kulcs akkor? Csak less és számláz!
Nem az értékek a lényeg hanem az ügyfél biztonsága. Mert az nem fizeti a biztositás.
100 ezerböl nincs rendszer.
Azért mondtam nem egy liga. Egy jó kültéri rendszer 4Mill. nál kezdödik.
előzmény: mountainman #45

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#58 2012. November 09. - 23:48:53
0
Ja Bocs az elsö kérdésedre nem válaszoltam.
En/Mi csak azokat a Rendszereket telepitjünk amelyiket MI Tervesztünk, Fejlesztettünk és Teszteltettünk.
 
előzmény: Vetare #37

Nem elérhető Vetare

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Vetare OFF
#57 2012. November 09. - 23:46:53
0
Az már régen rossz ha eljuttnak a széfig.
De igazad van az ügyfél védelme egy komplex szolgáltatást.
Mi azért nem adunk ki a távfelügyelettet a kezünkböl.
Mi azert együtt müködünk a Rendörséggel.
Nekünk azért az a célunk hogy a behatolok minél távolabb tartjunk az ügyfeleinktöl.
És számunkra az lenne a kudarc ha ellopták az ügyfelünk ékszereit hogy azt mondjunk neki hogy "Bocs de egy jó minőségű, korrekten telepített széfet kellet volna venned"
 
Engem falra álitasz hogy se Név,cim és telefonszám. Én beirtam ide a profilomba a cégnevet nálad nem ál semmit. Miröl beszélsz?
 
De igazad volt hagyjunk.
előzmény: mountainman #36

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Vetare OFF
#56 2012. November 09. - 23:44:58
0
Akkor itt is leírom!
Semmi baj nincs a kültéri védelemmel!
Szerintem!
De két-három téves riasztás után senki nem veszi komolyan!
Egy beltéri pir+mw meg gyakorlatilag 100% riasztás!
Az értékek páncélba elzárva!
Járőr 10-15 perc után a helyszínen!
Ember még a széfet sem találta meg!
Ja, hogy elvitte a100 rugós lcd-t?
100 ezerből milyen kültéri védelmet csinálsz, egy közepes családi ház köré?

előzmény: Vetare #43

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Vetare OFF
#55 2012. November 09. - 23:42:50
0
Véleménye mindenkinek lehet, sőt kell is legyen, csak az roppant furcsán jön ki, ha mások úgy látják evidens dolgokban sem formálható az.
De például az utolsó hozzászólásod stílusa sokkal emberbarátibb-respect.
Én eddig úgy tudtam, hogy Európában az IFSEC a legnagyobb kiállítás Birmingham-ben, utána a második az Esseni, míg a világ legnagyobb biztonságtechnikai kiállítását úgy tudom Kínában szokták tartani- kollégáim jártak ott tavaly- a tévedés kockázatát fenntartom.
De ha már megemlítetted a Esseni díjnyeréseteket, akkor valószínűleg tudod, hogy egy magyar cég, az STP is díjnyertes volt ott- mi pl. az ő videótávfelügyeleti eszközeiket használjuk.
előzmény: Vetare #43

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!