Szerző Téma: 960H vs. D1 rögzítők  (Megtekintve 4381 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:960H vs. D1 rögzítők
#15 2013. Május 24. - 12:50:32
0
 Hát ez már OFF TOPIC, de hogy egy kis fényt is vigyek képbe:

Idézet
...ha nem inged miért veszed magadra?
Ha egy privát üzenetben írtad volna a "sunyinak" minősítő hozzászólásodat, akkor simán rövidre zártam volna egy néhány soros válasz pü-vel. (Bár kétségtelen, hogy a csodálkozásomnak akkor is hangot adtam volna.)

Megjegyzem a fórumos kollégák "képbehozatalát" is megtehetted volna egy kör e-mailben, vagy pü-ben is..., de Te nyilvánosan meggyanúsítottál azzal a sunyis szövegeddel..., csak azért mert rossz napod van..., csak azért mert kaptál néhány ajánlatkérést valakitől vagy valakiktől, amikben hasonló kérdések voltak. ???

Túl sok egyezőség ide vagy oda, azért szerintem ezt az inget mások sem intéznék el csak annyival, hogy "Nem az enyém, nem veszem fel."

Idézet
Nekem nincs veled gondom, csak jeleztem a többieknek, hogy képben legyenek.
Nekem sincs veled gondom, de azt hiszem, hogy a többiek képbehozatalára tett sietős lépésed nagyon elhamarkodott volt, s szerintem a tájékoztatásukra választott nyilvános módod pedig igen gerinctelen.
(Velem szemben, mint számodra teljesen ismeretlen fórumtársaddal szemben mindenképp.)
előzmény: jachner #14

Nem elérhető jachner

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 42
Re:960H vs. D1 rögzítők
#14 2013. Május 24. - 12:25:04
0
Nyugalom, nem kell egyből a torkomnak esni... ha nem inged miért veszed magadra?
Ahogy írtam, túl sok hasonlóságot láttam a levelezésem és a fórumban kérdezettek közt:
1. valaki pont a hazai kereskedelemben kapható DVR-ekről kérdezett, ugyanezeket a márkákat említve mint itt
2. valaki pont a 960H vs. D1 ről kérdezett, pont úgy mint ebben a topicban
3. valaki pont a genesispro kamerákról kérdezett, mit ad Isten, megjelent itt is a kérdés
4. mikor megemlítettem hogy kkv és lakossági ügyfeleket célzok, hirtelen itt is megjelent ez a szép kis szó, ugyanabban a szövegkörnyezetben ahogy leírtam

Ugye megérted, hogy ez túl sok egyezőség???
Nekem nincs veled gondom, csak jeleztem a többieknek, hogy képben legyenek.
részemről lezárva.
üdv.
előzmény: vagyok #13

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:960H vs. D1 rögzítők
#13 2013. Május 24. - 11:05:09
0
Kedves Jachner!
Idézet
...de az kicsit sunyi hogy privátban árajánlatokat kérsz és a beszer árainkra vagy kíváncsi...
:o :o :o
Ha gond van a biztosítékoddal, akkor cseréld ki és/vagy magadat meg hűtsd le egy korsó sörrel vagy egy pohár jó hideg bodza szörppel!
Hidd el, jót fog tenni.  ;)
 
Én nem tudom, hogy Te ki vagy.
Eddig még csak egyetlen általam indított témában tettél egy „felismeréses” hozzászólást.
http://biztonsagtechnikaforum.hu/index.php?topic=559.msg5216#msg5216

Eddig -a regisztrációm óta- két fórumtársunknak küldtem privát üzenetet.
1., Mot-nak, hogy megkérdezzem milyen kedvezőbb árú és azonos tudású DVR-re utalt az AVTECH-el kapcsolatos hozzászólásában.
2., Czegany-nak, hogy megkérdezzem honnan tudja nagy(obb) tételben kedvezőbb áron beszerezni a GenesisPro kamerákat.
Egyik sem ajánlatkérés volt!
Ugyan Czegany-nak válaszként megírtam, hogy azért is érdekelt a dolog, mert esetleg venném tőle a kamerákat, ha kedvezőbb áron kínálná mint az internetes webshopok, pl. r-a--t-bolt.hu és társai. (Ő eddig erre még nem válaszolt.)


Senkitől nem kértem ajánlatot a fórumról, és ezután sem fogok.
Pláne azzal a szándékkal nem, hogy megszondázzam az adott illető árait (beszerzési árait) s majd alámenjek esetleg egy-egy projekten.
Feltételezem valami ilyesmire gondoltál, hogy kicsit hangyás lett a kép. ;D

A fórumra azért regisztráltam, hogy valós gyakorlati információkhoz jussak a piacon fellelhető megfigyelőrendszerekkel kapcsolatban. Mert a forgalmazók weboldalain elérhető erősen marketing szagú információkat szerettem volna hitelesebbnek látni-érezni az itteni szakemberek tapasztalatai-véleményei alapján.

A kirohanásod kicsit azért is furcsa, mert úgy szóltál hozzám már-már kioktató stílusban itt a fórum tagjai által is látható felületen, mint egy régi motoros fórumozó.
Pedig nekem úgy tűnik, hogy igen csak újonc vagy még Te is ezen a fórumon.
Úgy tűnik, még nálam is újoncabb. :)
(Ha csak nem egy régi fórumtársunk csinált gyorsan egy új azonosítót Jachner néven, hogy ne a saját régi azonosítóján kelljen megszólalnia. De ezt nem hiszem. :) )

Gondolom szerettél volna egy kis figyelmet kapnia a szürke mindennapokban -a sok ajánlat gyártás közben- és ezért választottad a mások által is látható nyilvános fórumfelületet a rendreutasításomra. Ahelyett, hogy esetleg egy privát üzenetben jelezted volna az aggályaidat.
Nem vagyunk egyformák.


Az ajánlatkérésre visszatérve, pedig szerintem teljesen normális dolog, ha egy kamerás rendszerrel kapcsolatban megkapott ajánlatkérésekben hasonló kérdések merülnek fel az ajánlatkérőkben. Gondolom az inkább furcsa lenne, ha egy megfigyelőrendszerrel kapcsolatos ajánlatkérésben az után érdeklődne az ügyfél, hogy milyen távirányítót vegyen a Hörmann kapujához. Nem?

Egyébiránt meg nem akarom felmérni a piacot.
Csak bizonyos termékek és technológiák érdekelnek, illetve az egyes megoldások mellett és ellen szóló érvek. Ezt egy normális szakember szerintem simán átlátja a kérdéseimből. Ahogyan azt is, hogy én nem vagyok gyakorló szakember. De ezt meg is írtam.

A beszerzési ára(ito)k sem nagyon érdekelnek, maximum csak olyan szinten, hogy a későbbiekben esetleg kötnék valakivel közös termékbeszerzési megállapodást.
De ezzel nem untatnálak. :)

Remélem időközben eltűntek a hangyák a képről és a biztosítékot is sikerült kicserélni... s talán egy-két pohár hűsítő is lecsúszott.
Szerintem ne untassuk a többieket hasonló szösszenetekkel!
További szép napot!
Remélem, a részedről sincs harag!
 :-*
előzmény: jachner #12

Nem elérhető jachner

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 42
Re:960H vs. D1 rögzítők
#12 2013. Május 24. - 10:10:00
0
Kedves Vagyok!
Az tök normális dolog, hogy itt megpróbálod felmérni a piacot és szívesen meg is osztjuk a véleményünket, de az kicsit sunyi hogy privátban árajánlatokat kérsz és a beszer árainkra vagy kíváncsi. És van egy olyan sejtésem, hogy nem csak tőlem kértél eddig ajánlatot.
Bocs ha keverlek valakivel, de ugyanezeket a kérdéseket amiket itt feltettél kaptam meg emailben is, és most az ajánlatkérés kicsapta a biztit...
előzmény: vagyok #11

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:960H vs. D1 rögzítők
#11 2013. Május 22. - 16:33:36
0
Egyéb észrevételek, vélemények, tapasztalatok a 960H-s rendszerekkel és rögzítőkkel kapcsolatban?

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:960H vs. D1 rögzítők
#10 2013. Május 21. - 09:52:49
0
Egy másik topicban már beszéltünk erről, hogy gyakorlatilag mind így működik, tök mindegy, hogy ASM, TecShon stb.
 
előzmény: vagyok #5

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:960H vs. D1 rögzítők
#9 2013. Május 16. - 21:50:56
0
Köszönöm!
előzmény: bcslaci #8

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:960H vs. D1 rögzítők
#8 2013. Május 16. - 19:35:29
0
A Novosec a nagyker.
előzmény: vagyok #7

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:960H vs. D1 rögzítők
#7 2013. Május 16. - 18:31:15
0
Köszönöm, így tényleg másabb az infó értéke. :)
Mondanál márkát is a kamerákhoz?
előzmény: bcslaci #6

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:960H vs. D1 rögzítők
#6 2013. Május 16. - 18:00:18
0
Igen, úgy tudom Koreában gyártatnak és itthon szerelik össze az egységeket, pl. ugyanazt a kamerát lehet kérni vandálbiztos dóm házban, kompakt kameraként vagy beltéri dómként is
előzmény: vagyok #5

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!