Szerző Téma: 960H vs. D1 rögzítők  (Megtekintve 4380 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:960H vs. D1 rögzítők
#5 2013. Május 16. - 13:22:37
0
Idézet
"saját" márkás
Ez azt jelenti, hogy legyártatta valahol messze keleten és itthon "saját" márkaként, "saját" matricával forgalmazta?
előzmény: bcslaci #4

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:960H vs. D1 rögzítők
#4 2013. Május 16. - 13:11:47
0
"saját" márkás termékei voltak, amik azóta az árlistából is eltűntek, IP, HD-SDI és analóg kamerái viszont megmaradtak
előzmény: vagyok #3

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Re:960H vs. D1 rögzítők
#3 2013. Május 16. - 13:01:11
0
Én is hallottam már hasonló negatív véleményeket, de pozitív érveket is a 960H-val kapcsolatban.
A gondom csak az, hogy ellene szóló érveket csak olyanoktól hallottam, akikek nincs (még) a palettáján ilyen DVR; mellette meg csak olyanok érvelését hallottam eddig, akik forgalmaznak/árulnak is ilyen eszközöket.
Örömmel hallanám mar valaki olyan véleményét is, aki látott/fogott és már telepített is 960H-s rendszert, és esetleg márkától független saját szakértői véleménye is van a technikáról... és esetlegesen arról a rögzítőről, amit telepített.  :)
előzmény: bcslaci #2

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:960H vs. D1 rögzítők
#2 2013. Május 16. - 09:22:43
0
Én úgy tudom, hogy a 960H-nál a felbontás majdnem ugyanaz mind a D1-nél, csak kiegészítették a képet, hogy a "lapos" TV-n ne legyen kétoldalt fekete keret. Ezt egy viszonylag nagy kereskedő műszaki igazgatójától hallottam. Szerinte az eladások azt mutatják, hogy a 960H zsákutca lett.
előzmény: vagyok #1

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
960H vs. D1 rögzítők
#1 2013. Május 16. - 08:34:02
0
Mennyire keresettek felétek ezek az újnak számító 960H-s rögzítők?
Az ügyfeleitek érdeklődnek ezek után, esetleg ti felajánljátok nekik ezt az alternatívát is?
Általában mi a véleményetek?
Mennyire érdemes az ügyfelet a 960H irányába terelni, ha még nem tud egy IP rendszerbe fektetni, de a hagyományos D1 vagy 4CIF-nél nagyobb felbontásra vágyik?  :)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!