Szerző Téma: Dahua IP kamera - Dual Illuminators  (Megtekintve 5457 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Dahua IP kamera - Dual Illuminators
#3 2023. Június 25. - 08:58:08
0
POE-n nem fog menni - mármint a beépített POE-s csatlakozókon.
Az nem ONVIF kompat.
Én pár hete csináltam kb ezt csak a meglévő hik kamerákat kellett Techson nvr-re csatolni, kellett egy külön POE switch, hogy legyen kép. A bővítésre tett Techson kamerák mentek a rögzítő POE-s csatijaiba.
előzmény: kero #2

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Dahua IP kamera - Dual Illuminators
#2 2023. Június 24. - 23:38:40
0
Esetleg a nálad már bevált Hikvision Colorvu kamerákat nem tudod csatlakoztatni a Dahua NVR-hez?
Legrosszabb esetben Onfiv protokollal. Nyilván nem tudod a kamerák összes funkcióját használni így (talán nincs is rá szükség), de a más által elbaszott, gagyi wifi-s rendszernél még így is sokkal jobb lesz.
Vagy viszel neki egy Hikvision NVR-t is. Az 5 új kamera, meg annak kikábelezése költségéhez szinte "elenyésző" többlet. És akkor van egy normális rendszere, amiben te is tapasztalt vagy.       

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Dahua IP kamera - Dual Illuminators
#1 2023. Június 11. - 20:36:07
+1
Sziasztok!
Hik párti vagyok, Dahua-t nem nagyon erőltettem eddig, de most egy ismerősnél belefutottam. Valaki felrakott neki egy 8 PoE portos rögzítőt, hogy ráköthessen 5db, WiFi-s IMOU játék kamerát. ???
A kamerák leszakadnak a WiFi-ről, ott már nem elég erős. Kikábelezném és rákötném az új kamerákat a PoE portokra.
(Az IMOU-n van ugyan RJ45, de biztosan nem PoE táplálású. És arra sem igazán találtam semmi okosságot, hogy egyáltalán használható-e. Mindenki WiFi-vel használja.)

Itthon az egyik kamerám ColorVu, szürkületkor bekapcsol a fehér LED, egész éjjel tök jó színes képe van, de ha akarom átlököm FF-be az IR LED-ekkel. Na neki is ilyen kell.

A gondom, hogy nem találok ilyen Dahua kamerát. Amelyik Dual Illuminator-os, ahogy kivettem, az alapból ad éjszaka egy FF képet és mozgásra gyújtja fel csak a fehér segédfényt. Beszéltem a Power-al is, ők is megerősítettek ebben, szerintük menjek el a -LED megjelölésű kamerák irányába. Csak ezekben meg nincs infra LED.

Aki jártas Dahuában, tudna segíteni, hogy létezik ilyen kamera vagy milyen egyéb megoldás lehetséges?

Előre is kösz.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!