Szerző Téma: Jelszóemlékeztető után nem kapok e-mailt  (Megtekintve 2399 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
0
Megint visszapattant két yahoo.com-os levél, ezért mostantól yahoo-s email címmel nem lehet regisztrálni a fórumra, mert ezekre a címekre hibaüzenet lesz a válasz. Elnézést az érintettektől, de minden erőfeszítésünk hiábavaló volt, úgyhogy nem küzdünk tovább a yahoo-val.
előzmény: admin #4

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
0
Jelenleg a yahoo.com az egyetlen ingyenes szolgáltató aki rendszeresen visszadobálja az e-mailjeinket, ezért yahoo-s email címről ne várjatok emailt regisztráció vagy jelszóemlékeztető után!

Másodszor küldtem nekik kérvényt, hogy szíveskedjenek fogadni a leveleinket, de ha záros határidőn belül nem lépnek valamit, akkor a jövőbeli problémák megelőzésére a yahoo-s címeket már a regisztrációs adatlap kitöltésénél elutasítjuk.  :(

A probléma megszűnéséig regisztráljatok másik email címet egy normális(abb) szolgáltatónál: pl. gmail.comfreemail.hu, citromail.hu, stb...

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Megvan a megoldás! Bizonyos mail szerverek (pl. citromail) nem fogadták a php függvényből küldött e-mailjeinket, ezért a fórumot átállítottam SMTP alapú levelezésre. Így már a citromailesek is megkapják (tesztelve!) a fórumból érkező leveleket.  ::bologat:: 

A többi hozzászólást leválasztottam, de ITT megtaláljátok!  8)

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Szia!

Légy szíves küldd el nekem a régi felhasználói nevedet és azt az e-mail címedet, ahova a levelet vártad, hogy utánanézhessek a problémának! Köszi!

Nem elérhető vilmos

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
0
Sziasztok!
Nekem az elfelejtett jelszónál, ha beírtam a mail címemet, nem jött meg az új jelszóról a link. Többszöri próbálkozásra sem, így regeltem egy új nevet, címet, jelszót. Üdv!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!