Szerző Téma: Pyronix kérdések  (Megtekintve 11394 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Pyronix kérdések
#62 2015. Március 15. - 10:31:32
0
Rokonet = Risco uaz ;)
Enforcert nem láttam az árlistában. Forgalmazzátok?
Ip modulnak van ára? Hétfőn rákérdezek...

"elemes Optex HX40 a rádiós nyitással" milyen vevővel működik? JA széria pl?
előzmény: vg #61

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Pyronix kérdések
#61 2015. Március 15. - 05:42:41
0
Risco? Vagyis Rokonet. Az uaz nem?
Pyronix IP modul hibátlanul muzsikál, viszont nem olcsó.

Ha Pyronix vezeték nélküli eszközre vágyik vki az Enforcer-t vesz.
Persze kültéri PIR-je nincs (de pl. kombi PIR, 25m-es long range PIR, CO érzékelő, sziréna, stb. van), de mehet az elemes Optex HX40 a rádiós nyitással, ami a kültéri hőviszonyokat tűri.
előzmény: vgabor #59

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Pyronix kérdések
#60 2015. Március 14. - 22:35:29
0
NVR780 kontra PMD85 helyszín határozza meg. Tűzőnapot elég jól bírják nálam. Ha nincs zavarás a PMD85 talán jobb választás.
De a legjobb szerintem a Rokonet Risco 315dt Watchout DT sajna vezetékes!
előzmény: pallaci #58

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Pyronix kérdések
#59 2015. Március 14. - 22:27:06
0
Nincs hit vita ;) . Kb. 200!at szereltem személyesen. Pyronix most is jó. Szeretjük pl. a többféle élesítéstét és proxi olvasóját. Ebben még mindig király! A rádiós bővítéséről viszont nem hallottam már rég. Nem árulják. Ezért gondolom, hogy le van maradva. Utolsó nagy fejlesztés, hogy tud 64 zónát és kéken világít a kezelő!
Ennél még a DSC is többet fejlesztett. Most néztem viszont a pyronix.com szerint van Ip modulja! Szerelt már valaki ilyet?
előzmény: padisah #57

Nem elérhető pallaci

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Pyronix kérdések
#58 2015. Március 13. - 12:23:17
0
Gábor szeretném megkérdezni,hogy az NVR780-ról van jobb véleményetek vagy a PMD85-ről ?
Te melyiket szereled erkélyre ajtó, ablak védelmére (nincs zavaró körülmény,virág, ruhaszárító, faág)stb, viszont nyáron délután az erkélyt tűzi a nap a nyugati fekvés miatt.
A PMD85-öt az viszont az árnyákba tudnám tenni szemben a nyílászárókkal.
előzmény: pallaci #56

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Pyronix kérdések
#57 2015. Március 13. - 12:19:17
0
Pyronix most is jó, de nem akarok hitvitát.
előzmény: vgabor #55

Nem elérhető pallaci

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Pyronix kérdések
#56 2015. Március 13. - 11:30:39
0
Köszönöm a választ !
A K10 kezelőt a garázsba gondoltam, ha autóval elmegyek, akkor azzal beélesítem, a lakásba még ott lesz a K32LX. Megkérdezném, akkor hogy a garázsba sem felel meg a K10 ?


előzmény: vgabor #55

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Pyronix kérdések
#55 2015. Március 13. - 10:43:43
0
K10 kezelő csak 10zónáig jelez ki. Ha később bővítenéd cserélheted a kezelőt.
Pyronix 10 éve jó volt, Dsc 15? éve jó volt, Crow???
Szóval keressél szerelőt inkább a Paradoxhoz.
előzmény: pallaci #54

Nem elérhető pallaci

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Pyronix kérdések
#54 2015. Március 13. - 08:58:24
0
Köszönöm a válaszokat.!
Kérdés azért vetődött fel, mivel eredetileg Paradox Sp6000 központ (2db REM)távirányítóval
1.db K32LX,illetve 1.db K10V kezelővel a garázsba [size=78%]5.db DG65 + 1.db PMD85 kültéri érzékelővel szerettem volna a lakásomat szereltetni, de nem találok a környékemben (Vas megye) kimondott Paradoxos szerelőt. Aki van,az vagy Pyronix-et szerel, vagy DSC-t, vagy Crow-ot.[/size]
1.db rádiós kültéri mozgásérzékelőhöz mindenkét ragaszkodnék, mivel az alsó erkély 2m magasan van.
Sajnos vezetékezés már nem jöhet szóba az erkélyre, mivel 2 éve lett frissen szigetelve, színezve a ház, akkor kellett volna de  elmaradt.
A fórumokat többször végigolvasva a DSC-t talán mellőzném.
Van-e valakinek jó ötlete.?



előzmény: vgabor #53

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Pyronix kérdések
#53 2015. Március 13. - 07:52:11
0
Lacy!  "fából vaskarika"  és mégis megcsináltad Te is :D
Igen a MG5000+Pgm4 alközpontos ötlet jó, én is gondolkodtam rajta. Mondjuk akkor +akku+hálózat kiépítés...nem mindig megy. Mostanra nincs is más alternatíva.

Nekem is kényszer pálya volt...örökölt 4kezelős 32ónás DSC5020 4szint+ tetőtér. Megszoktuk már...Drága a teljes rendszer csere...(ügyfél)
2 paradox kültéri + 2 paradox nyitás került rá RTX3+PX8al. Igen a tamper meg az elemhiba összesített :( Tampert megmutatja Esprit kezelőről ha a jó emlékszem... Elemet meg egyszerre cserélek úgy is.
Volt már rajta az emeleten Rokonet rádiós bővítés is nyitásokkal+füsttel. ;) Na ez az igazi hibrid rendszer :D

A vegytiszta megoldásra sokszor nem hajlandó az ügyfél sajnos. Szóval ha vegytisztát akarsz dobd le a Mátrixot és tegyél fel EVOt az legalább több vevőt is kezel a nagyobb területen akarsz rádiózni.
előzmény: Lacy #51

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!