Szerző Téma: Pyronix kérdések  (Megtekintve 11396 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Pyronix kérdések
#52 2015. Március 13. - 06:44:57
0
Hát igen, mindenkinek vannak ilyen-olyan megfontolásból jónak ítélt technikai megoldásai. Majdnem azt mondom, hogy egy topicot ez is megérne, meg persze az is, hogyan, milyen indíttatás vitt erre minket.  ;D
Én a kérdésfeltevéséből arra következtettem, hogy a kérdező csak a vegytiszta, programlapból kivitelezhető megoldást keresi.
előzmény: Lacy #51

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Pyronix kérdések
#51 2015. Március 12. - 21:56:30
0
juj ez annyira fából vaskarika. Én egyszer csináltam, mert egy Gemini 9600-as központra kellett tenni 4 kültérit, és nem akartam lecserélni majd 40 zónájával, azaz én akartam ugye, de... szóval volt még vagy 5 kezelő is.
A lényeg hogy nagy szopás, ráadásul akkortájt vacakoltak a PMD-k szabotázskapcsolói is, így remek volt kitalálni, hogy a 4-ből melyik hisztizik
Végül feltettem egy MG5000-et ideiglenesen hogy megtudjam melyik az hát kettő is volt :)
Hiába tud szabotázst elemmerülést és életjelvesztést is kijelezni, de azt csak közösen mindre, így nem tudni melyik volt a forrás.
ma már tudom, hogy MG5000+4 relés pgm és azzal a zónákra, semmivel sem lett volna drágább mint a PX8 + RTX3 sőt.

előzmény: vgabor #50

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Pyronix kérdések
#50 2015. Március 12. - 21:40:32
0
RTX3+PX8 modullal lehetett illeszteni. A programozáshoz Esprit kezelő kell. Úgy tűnik hogy a PX8 már nincs.
Valami összesített riasztást össze lehet hozni szerintem RTX3 vevővel, de nem lesz alacsony akku jelzés.
Az érzékelő tuti. Többet akarsz felszerelni belőle? Akkor már inkább egy Magellán központ kéne talán.
előzmény: pallaci #48

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Pyronix kérdések
#49 2015. Március 12. - 17:41:16
0
A rádiós eszközök általában csak gyártón belül kompatibilisek. A Pyronix központhoz nem tudod illeszteni a Paradox rádiós cuccait. Tudtommal a Pyronix-nek nincs rádiós kültéri PIR-je.
előzmény: pallaci #48

Nem elérhető pallaci

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Pyronix kérdések
#48 2015. Március 12. - 17:06:01
0
Elnézést lemaradt a kérdés második fele.
Pyronix Matrix 424 központhoz, is alkalmas-e a Paradox PMD85, vagy esetleg más rádiós típust ajánlanátok.?
előzmény: pallaci #47

Nem elérhető pallaci

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Pyronix kérdések
#47 2015. Március 12. - 16:40:09
0
Köszöntöm az Urakat.!
Szeretném megkérdezni,hogy a Pyronix Matrix 832 központhoz ,Paradox  PMD85 kültéri mozgásérzékelőt hozzá lehet-e rendelni, vagy melyik rádiós mozgásérzékelőt ajánlanátok a fenti központhoz.
előzmény: vg #46

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Pyronix kérdések
#46 2015. Március 11. - 18:51:48
0
Nem hallottam meg ilyet, de gyanitom egy reset utan hibatlan lesz. Ha nem akkor azert a panik helyett mas hangos 24 oras zonat is lehet valasztani, de nem hinnem hogy erre szukseg lesz.
előzmény: arf102 #44

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Pyronix kérdések
#45 2015. Március 11. - 17:44:15
0
Melyik Mátrix?
Billentyűzetről vagy laptopról programozod?
Én kimondottan szeretem a Mátrixokat, szinte csak ezt, meg újabban a Paradoxokat telepítem.


előzmény: arf102 #44

Nem elérhető arf102

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:Pyronix kérdések
#44 2015. Március 10. - 19:36:16
0
Sziasztok kollégák!

Már sokszor megfogadtam, hogy nem nyúlok  mátrix központhoz, de megint megszegtem.
A következő problémákba ütköztem: Pánik zóna nem hangos(pánik hangos opció bekapcsolva), élesített állapotban a követő zónára nem reagál( ha átállítom késleltetettre, elindul a késleltetés).

Ha valaki tud segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kösz
előzmény: padisah #43

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Pyronix kérdések
#43 2015. Február 01. - 17:39:37
0
A DLS5-nél nagyobb fostalicska programmal még nem találkoztam. (A Babyware-t nem ismerem.)
Eddigi tapasztalatom szerint az ATC-810 mindennel ment. Ezért is van egy fölösleges ATEN-em.
előzmény: syn7h37ic #42

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!