Szerző Téma: Ki a legmegbízhatóbb távfelügyelet / kivonuló?  (Megtekintve 8264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető carver

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
nekem egy ilyen KELL !!! (százezerért ... ha kell az ingemért
előzmény: jachner #16

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
OFF
És ha van meszes gödröd, azt se temesd be...  ;D
ON

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nettó 4-8 ezer között/hó szolgáltató és szolgáltatás függvényében. Itt is érvényes, hogy nem valószínű, hogy a legolcsóbb a legjobb 8) .
Nem fogjuk tudni a helyszín ismerete nélkül kiválasztani azt, hogy mi az optimális kültéri védelem nálad. Erre van a helyszíni egyeztetés/bejárás. Mindenesetre vezeték nélküli pánik gombot kérj. Ezek ha megvannak, akkor nem rossz kiegészítés mellé egy gumilövedékes stukker, amit jachner ajánl, az segít a járőr kiérkezéséig... :o
előzmény: carver #14

Nem elérhető jachner

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 42

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Vezetéknélküli mozgásérzékelős kamera a kültérre (2 tán lefedne), ez lehetne most a főcsapás iránya...
A mogásérzékelő túlértékelésével azért vigyázz! Az eső, hó esik, a szél fúj, a mozgásérzékelő meg jelez.  :)

Nem elérhető carver

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4

Köszi a választ, azt a kaput valóban benéztem. Kicsit utána olvasva nem is annyira tetszik. Vezetéknélküli mozgásérzékelős kamera a kültérre (2 tán lefedne), ez lehetne most a főcsapás iránya...

Az említett Csalami úr cégéről pont ezen a fórumon olvastam és nem túl jót, de én ezt nem tudom elbírálni. Gábriel G. tényleg nagyon kéznél van, majd utána járok (megtaláltam a honlapját).

Ami továbbra is foglalkoztat, hogy mivel szinte mindíg van itthon valaki és az eltulajdonítható értékek bőven egy Munkácsi ceruzarajz kikiáltási értéke alatt vannak (és tejelek már egy biztosítónak mert így mulat egy magyar úr), szóval hogy mi is a helyzet ha van egy esemény, amit nincs mód fehér asztal mellett megbeszélni az esetleg nagyobb létszámú ellenérdekelt megélhetési bűnözőkkel és teszemazt éjfél felé jár. Nos ennek mi hozzávetőleg mainapság az elfogadható havi költsége.

(Elnézést mindenkitől, ha orbitális hozzánemértésemről tennék tanúbizonyságot...)
előzmény: vg #13

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Erre azonnali és hangos Csalamit kell válaszolni neked. Tökmindegy, hogy mit mondunk, úgyis az lesz a vége a végösszeg miatt. Lézerkapu csak a fantáziádban van, gyorsan verd ki belőle. Amit Te láttál az infrasorompó. Ami képet láthattál az egy sok sugaras 6-10 kivitel ami 1 toronyba van építve és 1,8-2-3m magasak. Jelzem az értelmesebbje ezeknek 180 ezertől indul, nem láttam még családi házba ilyet telepítve, csak közületnek. A sima 2 sugaras infrasorompók kb. 20 ezertől indulnak, de azok csak 1 (jó 2 és ÉS kapcsolattal) magasságban figyelnek, míg ezek vége a 4 sugaras olyan 70 rugó környéki árral.

Mindezek mellett Csalami úgyis kültéri PIR-t fog Neked telepíteni.
Ha esetleg nem a legolcsóbb megoldás érdekel mégse, akkor van helyben lakó volt munkatársam (Gábriel G.) beszélj vele, nem hülyegyerek 8)
előzmény: carver #12

Nem elérhető carver

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
(dicséretesen éber társaság vagytok)

Infrakaput ma láttam egy webáruházban és nagyon hasonlított egy korábbi fantazmagóriámhoz. Úgy tűnt, mint sokéves krimikben a gyémántkiállításokon használt lézer (?) rács. A fantáziám szerint a kerítéssel párhuzamosan elég korai riasztást lehetne generálni, nem megvárva az ablakbetörést, ajtófeszegetést, régen rossz ha akkor még mindíg alszunk. Kamerában is gondolkodtam, de nem nézhetem egész nap. Belátom hogy nincs 100%-os védelem, de ha 5-6 illetéktelen tartózkodik a kertemben nemtudom mi is a pontos teendő és itt ne tájékoztassatok a 112 előnyeiről. Kóka mindentől messze van ilyenkor (is). További fantáziálásom a lézerkapu jelzése után nemsokkal megcsörrenő telefonom, hogy van e énnekem problémám és nem jönne e jól valamilyen segítség. De nem 39 perc múlva, ha értitek mire gondolok...
Várom építő hozzászólásaitokat !
előzmény: BalintR #11

BalintR

  • Vendég
"a rendőrségre vajon miért nem lehet (nem lehet?) csatlakozni. (utóbbi nem rosszindulatú provokáció...)"

Mert a rendőrségnek nincs kapacitása távfelügyeletet üzemeltetni, ezért kitették a fogadóállomásokat már sok évvel ezelőtt.
előzmény: carver #8

BalintR

  • Vendég
Nem mondod, hogy Kókán romlik a közbiztonság?
 :o

Már 15 éve is legendásak voltak a kókai cigányok! (Meg a szecsőiek, és a turaiak is...)
 :(



előzmény: carver #8



« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 05. - 22:06:23 írta BalintR »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!