Szerző Téma: Ki a legmegbízhatóbb távfelügyelet / kivonuló?  (Megtekintve 8265 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
bocs, utólagos kérdés: infra kapuról érdekelne vélemény és hogy a rendőrségre vajon miért nem lehet (nem lehet?) csatlakozni. (utóbbi nem rosszindulatú provokáció...)
Mit értesz infrakapu alatt?
És mért ne lehetne csatlakozni ügyeletre kültéri védelemmel?
Én kb 2 hetente csinálok egy kültéri védelemmel is kibővített rendszert és nagyjából 100%-a ügyeletre van bekötve és nem is mind ugyanoda (Multi :) )
Bár én főképpen a Paradox rádiós kültérieit szeretem használni ivel mert rádiós, nem köt (annyira) az elhelyezés.


Nem elérhető carver

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Alaphelyzet: 130 nm egyszintes családi ház Kókán (Pest m).
Mivel mintha romlana a közbiztonság... :(  érdekelne valami konszolidált biztonságérzet. Őszintén szólva nem annyira a tv és a pc izgat, inkább a telekre behatolás, személyes vegzálás elkerülése. Szeretnék "területileg illetékes" általatok megbízhatónak tartott céggel egyezkedni a megoldások mikéntjéről ... ha tudtok segíteni.
Előre is köszi
előzmény: vg #2


bocs, utólagos kérdés: infra kapuról érdekelne vélemény és hogy a rendőrségre vajon miért nem lehet (nem lehet?) csatlakozni. (utóbbi nem rosszindulatú provokáció...)
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június 05. - 20:56:02 írta carver »

Nem elérhető tati

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Köszi!
előzmény: vg #6

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Csak ne én mondjam már az MA-t! 8) :P :-*
Az úgy büdös. De viszont komolyan gondolom. Minden kerületre jut saját autó/motor. Kapukulcs legyen leadva, mert kerítés mászás 10 éve tilos (2 baleset miatt). Viszont ha kutya van csak akkor mennek be, ha a kutyát láthatóan elintézték. Ezeket el kell mondani a tulajnak, senki se áruljon zsákba macseszt. Dokumentáltság kiemelkedő a jelzésbeérkezéstől az intézkedésen keresztül minden.
Budán még szóba jöhet Prosec, mert bevállalják a 10 percet, fele annyi autóval mint az MA.........
Szerintem.
Másokkal nincs jó tapasztalatom :o
 
Ja és még egy: mindenki hibázik, csak nem mindegy mennyit :-*
előzmény: tati #5

Nem elérhető tati

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Budapest (inkább a pesti rész), vagyonvédelmi rendszer, családi ház, kivonulós, GPRS v. GSM.

Bár az általános tapasztalatok is érdekelnek, ami szerintem tök független, hogy pontosan mihez is kell (hozzáállás, precizitás, pontosság, megfelelő technikai és személyi háttér, ...)

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Hát én pl.  :P  ;D
előzmény: handras #3

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Még jobb kérdés, hogy ki a legmegbízhatóbb telepítő?  ;D :P
előzmény: tati #1

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Azért egy helyes válaszhoz sokkal több infó kéne- szerintem.
Pl. mint az egyik legfontosabb hol is van az adott objektum. Viszont azt lehetőleg pontosan lenne jó tudni, legalább utca szinten, hiszen már itt is változhat a javasolt távfelügyelet neve.
Mit is kéne távfelügyelni? Riasztót, tűzjelzőt, liftet, autót, stb.-t? Ugye érted 8)
Mindezt milyen módon? Telefonon, GPRS-en, GSM-en, IP, stb.-n keresztül?
Értesítéses vagy kivonulós ügyeletet szeretne az ügyfél?
Ha tényleg szeretnél tőlünk infót, csak úgy lehet felelősségteljesen javasolni, ha tudjuk a paramétereket....
előzmény: tati #1

Nem elérhető tati

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Tapasztalatotok szerint, melyik távfelügyeleti cég/kivonuló szolgálat a legmegbízhatóbb?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!