Szerző Téma: Megfigyelés kamerás okostelefonnal  (Megtekintve 6255 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető samli

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 18
0
A hvg szerint Alfred több kamerát is támogat.
előzmény: Elvis #19

Nem elérhető user

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
+1
Kedves Elvis/Tomposka fantázianevű hazudozó!

Egy ilyen magadfajta szarházi programját akkor se használnám ha fizetnél érte, mert aki ilyen tetves módon adja elő magát az életben, annak a munkája is hasonló "minőségű" lehet. Kösz hogy bemutattad magad és a terméked, de most már elhúzhatnál máshova hazudozni.
előzmény: tomposka #17

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
0
Te fiam, bunkó, arrogáns és törtető vagy.
előzmény: Elvis #12

Nem elérhető Elvis

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
0
Amit linkeltél, az a program egyszerű MJPEG streamet küld ugyanúgy. Csupán egy kamera megfigyelésére alkalmas. Tomposka programjával ellentétben, ahol akár hat kamerát rá tudsz kötni, ez nem küldi el magas felbontású és minőségű h264 videoban mozgás esetén a felvételt. Ennek a programnak is van még hová fejlődnie.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 06. - 02:56:04 írta Elvis »

Nem elérhető tomposka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
0
Csak megjegyzem, hogy míg amit linkeltél, egy egyszerű MJPeg stream képrögzítéssel, ez utóbbi egy komplett szerver - kliens architektúrán alapuló program, ami mozgás esetén videot rögzít, és továbbít egy másik telefon felé. Ajánlott elolvasni a leírást.

Nyugodtan kipróbálhatod az én programomat is, nem tellik semmibe.

Nem elérhető user

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
0
Én is, de nem a totyikindító(k) által reklámozott programot, hanem egy olyat, amit már több mint 5 000 000 ember megelégedéssel kipróbált és mellesleg még az ára is kedvezőbb, mint a "kollégistáké". :))
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pas.webcam
előzmény: BeniJoe #15

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
0
...és a negatív reklám is REKLÁM! Engem most már annyira érdekel ,hogy ki is próbálom! ;D
előzmény: user #14

Nem elérhető user

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
0
"Mert aki hazudik, az csal,
Aki hazudik, az lop,
Hazudni, csalni: csúnya dolog!"  ;D





előzmény: Elvis #12

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+3
úgy látom nagyon nem érted, de én nem fogom ezt még egyszer leírni

csak értésképpen
lehet valami  a világ legjobb dolga terméke bármije, ha elsőre elveszik a kedvét az embernek a próbától mert rosszul indítva utána meg mosakodva rossz szájízt hagy az esetleges érdeklődőkben

példa: én annyira utálom a fradi nevű szörnyet, hogy nem vagyok hajlandó egymásmellé kötni a zöld és a fehér drótokat, inkább cserélgetek.
tehát kb ezt a hatást váltja ki ez az eset is bennem, lehet hogy jó a program de így indítva nincs késztetésem hogy használjam vagy csak hogy kipróbáljam
biztos én vagyok a hülye emiatt de ez meg az én véleményem és elvem.

előzmény: Elvis #12

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!