Szerző Téma: Tell Compact GSM II hívásazonosítási probléma  (Megtekintve 2078 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Szia VG!

A fejlécben írtam ,hogy Tell Compact Gsm II -vel tapasztaltam ezt ....................

előzmény: vg #62

Ezt nem vettem észre.
előzmény: AdUsZ #63

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Engedélyezd még 1x a 1430-as számon a hívószám kijelzés (azonosítás). Én már szívtam T-s kártyával hogy azt mondta a gép hogy engedélyezve van aztán mégsem. Még egyszer rányomtam hogy engedélyez és utána jó volt.
előzmény: AdUsZ #63

Nem elérhető AdUsZ

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Szia VG!

A fejlécben írtam ,hogy Tell Compact Gsm II -vel tapasztaltam ezt és megpróbáltam természetesen több formában is sima 06 xx xxxxxxx és +36 xx xxxxxxx formában is . Ugynézz ki  a SIM kártyán nincs valami engedélyezve mert berakva a saját kártyámat azzal müködik ,1 órát szivtam emiatt... :(kifele rendben küldött mindent csak bejövö hívást nem azonosítja valamiért egyébbként T-s SIM.)

előzmény: vg #62

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ugyan nem írod mivel van gondod, de nekem ELDES-nél volt olyan, hogy a +36-os formát nem ismerte, helyette a 06-al kellett írni- vagy valami ilyesmi volt.
Célszerű több verziót is kipróbálnod a számok mentéséhez.
előzmény: AdUsZ #61

Nem elérhető AdUsZ

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 6
Sziasztok!

Mi lehet a gond ,ha nem tudom a T1 telefonszámról felhivva a relé1-et működtetni,de ha hívás ismeretlen számról van beállítva akkor működik a relé :(

Üdv:AdUsZ

hívószámot küldi a telefonom

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!