Szerző Téma: amax autóriasztó  (Megtekintve 11508 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#21 2014. Január 14. - 10:47:54
0
Először is köszönöm a felajánlást.

Két aggályom van. Szerintem az olcsóbb autóriasztóknak nincs bemenetük az élesítésre, hatástalanításra.
Prepaid kártyákra horror áron van csak gprs.
előzmény: L. Pásztor #20

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#20 2014. Január 14. - 10:19:27
0
1-re:  bocsi ha kicsit is annak hallatszott ... tényleg nem annak szántam.

2-re:  minden riasztóval összeköthető. Kicsit bonyolult a doksija, mert méretéhez képest sokat tud, sokféleképp programozható. Aki nincs benne az autovill. v autóriasztó szerelésbe, azt néha kicsit  megizzasztja.

Részletes doksija itt: www.seasoft.hu/pdf/mobilcar-08d.pdf

És ha már így belebonyolódtunk, (fiók-kacatnak ha lehet nem) de ha vállalod h költesz a beszereltetésre valahol, szívesen küldök 1db-ot, és használd egészséggel ! 

 


előzmény: handras #18

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#19 2014. Január 14. - 10:00:34
0
Ez nem lakásriasztóhoz van illesztve, így autós v kapunyitó esetben jórészt csak ráhívás van, ingyenesen.
Az SMS továbbítást le kell tiltani, (mert minek) és 1 évig jó lesz a kártya ...
Ez idő alatt normál esetben eljön 5-10-20 riasztó tartalmú SMS ami bőven belefér a 3000Ft-os feltöltésbe.

 

előzmény: klaci #17

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#18 2014. Január 14. - 09:23:42
0
Laci!
1. Segítséget kértem nem kioktatást.
2. Nem távirányítóra van szükségem hanem műanyag házra, SLC kolléga ki is segít Köszönöm!3. Érdekelne a műszaki megoldás viszont, hogy egy ezt a típusú riasztót hogyan tudnád "házasítani" a kütyüddel?
előzmény: L. Pásztor #16

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:amax autóriasztó
#17 2014. Január 14. - 09:20:07
+1
Saját tapasztalat:
Beállítod az SMS továbbítást, hogyha elfogyna a pénz a kártyáról értesülj róla. Ennek kapcsán ugye minden SMS továbbítva lesz. A 3000 ft 3 hónap alatt fogyott el a múlt év végén, a VODA annnyi reklám SMS-t küldött.
 
előzmény: papppapa #13

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#16 2014. Január 14. - 08:59:16
0
Par tizerer forintos ???
Elobb irtam, 3db taviranyito ara, azaz kb. 12,000 Ft.

Most mar ertem. . . figyelmes atolvasas nelkul nem is fog menni . . .
előzmény: handras #14

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#15 2014. Január 14. - 08:54:34
0
Van eves koltsege . . .  Kb.3000 Ft, azaz 1db feltolto kartya.
előzmény: papppapa #13

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#14 2014. Január 14. - 08:31:11
0
Azért ne állíts párba egy pár száz forintos műanyag vackot egy pár tízezer forintos eszközzel, aminek beszerelési költsége is van, mert míg a távirányító házát a konyha asztalon kicserélem, az autómat nem állok neki barkácsolni az utcán.
előzmény: L. Pásztor #12

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:amax autóriasztó
#13 2014. Január 14. - 08:27:52
0
A pénz nagy úr .Gondolom a GSM eszköznek nem csak egy egyszeres bekerülési ára van ....
Nálam azt szokták számítgatni hogy amennyiben beállítom a GSM életjelet heti időszakra az 200 Ft egy hónapban és az milyen sok , elég lesz havonta egy .Milliárdos forgalmú cég ..
előzmény: L. Pásztor #12

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#12 2014. Január 14. - 08:23:37
0
Biztos igazad van ...  :)   Nem, nem akarok mindenáron eladni, csak morfondírozok magamban: mert tipikusan ez az, amit sosem fogok megérteni:

Eltörik egy távirányító, napokig rohangál utána valaki, időt, benzint, telefont nem kímélve.
És egy szutyok távirányító árának kb. 3-szorosáért ott egy GSM, ami hívószám azonosítással nyitja-zárja a központi zárat, felhúzza az ablakokat, élesíti-kikapcsolja a riasztót, és sms-t küld és hív ha beindult az autóriasztó, és még meg is mutatja a tulaj okostelefon-térképén, h hol az autó ...
És még a megmaradt ép távirányítókat sem kell eldobni, mert párhuzamosan működhet velük !

Igy reggel, éhgyomorra sosem fogom megérteni ...  ahogy 1998-ban sem értettem, h miért nem volt jó az első szirénáinkban a némító szál, ahogy 2000-ben sem értettem miért nem jó a GSM átjelzés ott, ahol nincs vonalas telefon, és ahogy 2006-ban h miért nem jó a GPRS ... stb ... stb ... 
 



előzmény: handras #8

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!