Szerző Téma: Szakmai véleményre (segítségre) lenne szükségem  (Megtekintve 7262 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balazsproiect

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
koszi, kezdetnek ez is megteszi :)
előzmény: vg #27

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nem lesz rá egzakt válasz, hiszen ezen üzletpolitika mellett nincs ilyen. Mindamellett ha valós értékét szeretnéd tudni, akkor kb. annyit róla, hogy valahol a Notifier és Cerberus között lehet. Ezek árai- legalábbis nálunk- meglehetősen közel vannak egymáshoz.
előzmény: balazsproiect #26

Nem elérhető balazsproiect

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
Ezt ertem, de valami korulbeloli arak euroba (10,20,100 euro?)  a cuccokra ? (itt most nem a kozpontra gondolok, hanem detektorok , nyomogombok ,stb)
előzmény: vg #25

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
A Schrack alapvetoen draga es elvben jo rendszer lenne. Sajnos hazai kepviseletuk hosszu eve azt az elvet vallja, hogy ha egy palyazatot az utana levo uzemeltetesi koltseg nelkul irnak ki, akkor akar bekerulesi koltseguk alatt eladhatjak, hiszen karbantartani senki mas nem tudja, ergo mar az elso karbantartas soran kifizetik nekik a veszteseget, aztan meg busas hasznot termel.....
Meg mukodik az uzleti modelljuk.
előzmény: balazsproiect #24

Nem elérhető balazsproiect

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
pont ez a bajom, hogy en sem jutotta hozza, en sem erre tervezek, csak valaki ezzel szerelt egy rendszert es le szeretnem ellenorizni, hogy mennyivel vagja at a beruhazot, ugyanis en  Global Fire rendszerre terveztem es a kivitelezo azt allitja, hogy igy is alig fer bele a koltsegvetesbe, nem hogy meg aprob modositasokat megcsinaljon. En viszont ugy tudom,hogy a Schrack termekek nem olyan dragak mint a Global Fire cuccok. ezt szerettem volna szembeallitani egymassal.
előzmény: bcslaci #23

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
A Schrack egy "belterjes" rendszer, sem információt sem anyagot nem lehet tőlük kívülállóként szerezni. Én legalábbis nem ismerek olyan élő embert akinek ez sikerült.
Ha nem muszáj (pisztolyt fognak a fejedhez  ;D ) én nem terveztetnék ilyen rendszert.
előzmény: balazsproiect #22

Nem elérhető balazsproiect

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
Sziasztok,
egy Schrack tuzvedelmi termekek arlistajaval tudna valaki segiteni? tudni szeretnem a kb.araikat
elore is koszonom
előzmény: balazsproiect #20

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Általános infókhoz barátod a google:
https://www.google.hu/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=aspir%C3%A1ci%C3%B3s%20f%C3%BCst%C3%A9rz%C3%A9kel%C5%91

Konkrét tervezési infókat nem biztos, hogy kapni fogsz ezen oldalakról, ráadásul mindegyiknél más és más a rendszer terv, már a cső átmérőket, luk távolságokat, luk átmérőket tekintve, de kondenz vízgyűjtő mindegyiknél lesz az tuti.
Ha tervezel valamit, akkor a konkrét feladattal ha megkeresel egy ilyet forgalmazó céget, akkor jó eséllyel kapsz egy árazott költségvetést az anyagokra. Promatt pl. roppant segítőkész szokott lenni.
előzmény: balazsproiect #20

Nem elérhető balazsproiect

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
Sziasztok,
nagyon keveset tudok az aspiracios erzekelokrol, tudnatok segiteni abba,hogy hol dokumentalodhatnek? tervezesi szinten erdekel. allitolag nem is olyan egyszeru meghatarozni hogy egy bizonyos kornyezetbe (ahol legkezeles folyik) hova is kell szerelni a csovezetet, hany szivonyilast es hol kell azokat elhelyezni, stb
szivesen fogadok mindenfele informaciot, nem baj ha nem magyar nyelven van.
koszonom.
előzmény: balazsproiect #19

Nem elérhető balazsproiect

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
koszonom a hozzaszolasokat, megfontolando mindegyik hozzaszolas

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!