Szerző Téma: Legjobb ár/érték arányú kisállatbiztos infra?  (Megtekintve 6314 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Lacy! Ízlések és pofonok. Amúgy igen az EVO-val van hasonló szinten az Integra. Nézd én sem szeretem a Digiplex-et, de bevallom azért, mert nem ismerem fejből a hibáit, nem mindennap azzal foglalkozom, hanem bizony itthon vagy az ügyfélnél kell kitapasztaljam, sfőképp az utóbbit nem kedvelem.
Ettől még jó, csak...
Az Integra-t meg azért kedvelem, mert nem ismerem csak 2-3 hibáját, a többit mind leírás szerint tudja- pedig az sincs a kezemben nap mint nap, de az itteniek bevonzották a látókörömbe.
És még a DSC-t sem utálom, de mondjuk azt én magam nem ajánlom :P  sose.

Lehet konformista vagyok?
 8)
előzmény: Lacy #28

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Ezek szerint már tényleg régen szereltem 601-et.
előzmény: Lacy #19

Nem elérhető Heim

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 26
Szia!
A Satel is bővíthető mindenféle "ravasz" eszközökkel.
Kezelőből sok féle van, az igaz, hogy nem kompatibilis a kis központok kezelői a nagyobb központokéval.
Van kifejezetten rádiós központ (Micra) beépített GSM kommunikátorral, Illetve buszos GSM és ethernet modul is.


előzmény: Lacy #25

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
na de bogaram az nem egy kaliber az MG/SP-vel és ugye árban sem. Annak az EVO a "párja" :)
Nekem nem kell Satel :) bocsika mindenkitől de nem szeretem
előzmény: vg #26

Nem elérhető lacam

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
A Satel Integra sorozata mindezt tudja (sőt) 1 kivétellel, ami néha fontos lehet, nincs vezeték nélküli kültéri PIR-je.
előzmény: Lacy #25


Valószínüleg a "Versa 10"-re akar majd rábeszélni

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
A Satel Integra sorozata mindezt tudja (sőt) 1 kivétellel, ami néha fontos lehet, nincs vezeték nélküli kültéri PIR-je.
előzmény: Lacy #25

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562

Én bátran ajánlom, én is csak Satelt rakok!
előzmény: lacam #22


Satelt soha :) Én csak Paradox
bátran ajánlhatom én is csak ilyet rakok fel :) :)

na de komolyabban
a Satelt nem ismerem annyira kiegészítők terén de:
Paradox MG/SP sorozat alapzónákon kívül bővíthető 32-ig akár rádiósan akár vezetékesen így később sem gond ha az alapkiépítés szűk lenne.
A rádiós bővítés az két irányú kapcsolatos pl a távirányítókkal de van kimeneti rádiós modul is valamint rádiós repeater ha kicsi a térerő
Van IP modul lehetőség és mobilkliens a távoli eléréshez kezeléshez.
Van kültéri RÁDIÓS érzékelő ami már a kertben megállítja a betörni vágyókat az esetek döntő többségében
Saját gsm/gprs modul is van a Paradoxhoz.
Érintőképernyős kezelő is létezik nem csak a "kék" :)
FW frissíthető is bár ez néha nem előny :) de nem is hátrány.
hát úgy hirtelen ennyi a paradoxos témához, ettől még a Satel lehet akár jó is, nem tudom mennyire van ellátva hasonló kiegészítő lehetőségekkel.

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
No, új hír...

Édesapámnak van egy ex-kollégája, aki jópár éve foglalkozik riasztókkal (is)
Jövőhéten összeülünk, megbeszéljük a dolgokat.....de első körben Ő a paradox helyett a "Satel Versa10"-et említette meg, mint jóféle riasztót központot.

Viszont ettől a DG75-től nem szeretnék eltérni (utánanéztem, tényleg nagyon jónak mondják)...ígyhát lehet hogy a csillivilli kék LCD-től búcsúzok.. (most látom van ehhez is...nem szóltam :D )

Erről a Satelről van negatív vélyeményetek? (csak hogy tisztán lássak...mert bár magam is ismerem az illetőt, bevillant egy pár hangzatos mondatot a Satel-ről, és meggyőz :D )

szerk: Használati útmutató alapján: "Versa LCD GR only" ...... anyjuk .-csája... Ha van BL és GR verzió is ehhez az termékhez, miért csak a "GR" - green - ZŐD verzió kapcsolható rá? (tudom, élet nagy problémái, zöld vagy kék háttérvilágítás :D )

Ugyan MÉG nem telepítettem Satelt, de van pár átvett satel-e rendszerem. Ami nekem fura Paradox mellett, hogy:
- nem minden kezelő kompatibilis minden központtal,
- a kisközpontok (CA5, CA6 ...stb) nem bővíthetők, a kezelőik szintén nem kompatibilisek egymással
- nekem nem tűnt elsőre annyira sokoldalúnak a bővíthetősége, mint pl a paradoxnak (buszos gsm modul, p modul ...stb) de ezt nem rovom fel hibának, csak felületesen néztem át a tartozékok listáját.

Ami számomra hatalmas pozitívum, hogy a PC-s letöltőszoftvereik csont nélkül és eddig hibátlanul mennek minden windows rendszeren (babyware-ben sajnos egyre több a hiba).
előzmény: lacam #22

Nem elérhető Heim

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 26
Szia!
Versa-hoz létezik zöld, kék, fehér háttérvilágításos lcd kezelő is!
Amúgy pedig nagyon megbízható központ.
Én bátran ajánlom, én is csak Satelt rakok!
előzmény: lacam #22

Nem elérhető lacam

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
No, új hír...

Édesapámnak van egy ex-kollégája, aki jópár éve foglalkozik riasztókkal (is)
Jövőhéten összeülünk, megbeszéljük a dolgokat.....de első körben Ő a paradox helyett a "Satel Versa10"-et említette meg, mint jóféle riasztót központot.

Viszont ettől a DG75-től nem szeretnék eltérni (utánanéztem, tényleg nagyon jónak mondják)...ígyhát lehet hogy a csillivilli kék LCD-től búcsúzok.. (most látom van ehhez is...nem szóltam :D )

Erről a Satelről van negatív vélyeményetek? (csak hogy tisztán lássak...mert bár magam is ismerem az illetőt, bevillant egy pár hangzatos mondatot a Satel-ről, és meggyőz :D )

szerk: Használati útmutató alapján: "Versa LCD GR only" ...... anyjuk .-csája... Ha van BL és GR verzió is ehhez az termékhez, miért csak a "GR" - green - ZŐD verzió kapcsolható rá? (tudom, élet nagy problémái, zöld vagy kék háttérvilágítás :D )
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 10. - 11:04:21 írta lacam »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!