Szerző Téma: Ingyen távfelügyelet Zuglóban??  (Megtekintve 4168 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Re:Ingyen távfelügyelet Zuglóban??
#7 2012. Június 01. - 10:30:14
0
Tényleg van ez az ingyen távfelügyelet, kötöttem már le emiatt ügyfelet. Nem kérdeztem meg ki az új szolgáltató, ez a NULLA Ft+ÁFA havidíj elég komolytalan. Bennem csak az a kérdés fogalmazódik meg, hogy egy NULLA Ft-os havidíjért milyen felelősség terheli a szolgáltatót? És én mi alapján pampogjak? Vagy probléma esetén elintézik annyival, hogy "úgyse fizet érte"? Biztos van vmi szerződés, érdekes lenne a tartalma.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Ingyen távfelügyelet Zuglóban??
#6 2012. Május 30. - 21:15:26
0
Szerintem meg mond azt, hogy OK legyen az ő kérésének megfelelően oda bekötve ahová szeretné hívd fel a figyelmét arra, hogy próbálja ki mi is történik riasztáskor. Ha azzal elégedett lesz OK, ha nem, tudsz olyat ami ugyan havidíjért van, de a szerződésében garanciákat is ad/vállal, amit épp ezért be is tart.
 8)

előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Ingyen távfelügyelet Zuglóban??
#5 2012. Május 29. - 21:24:47
0
lehet de hol itt a rendőr és a rendőrautó???

Azért ez a referenciák cím alatti kis szössz vérgáz:
 
Idézet
Fóton legalább 5 családi ház riasztóját kiviteleztük. Dunakeszin és Kerepesen szintén sokat szoktunk dolgozni, nem tudom megszámolni.

Amúgy a gsm bigyó 33e pénz na az már kehet sok, mivel ip telefon van csak

Na még az is lehet oda se megyek dolgozni mert felhívtam az ügyfelet  de a férj aki nem is kicsit ellenséges nem tudom mért, mikor megpróbáltam említeni, hogy ez nem egészen az amiről neki beszéltek, közölte, hogy márpedig az ő riasztója semmilyen ügyeletre nem lesz bekötve hanem a RENDŐRSÉGRE közvetlenül és köszönés nélkül kinyomta a telefont...
hát nem tudom de ekkora bunkót...
ráadásul ahelyett hogy örülne hogy felvilágosítom még megsértődik.
Pedig neki a rendőr hazudott, mert itt szó nincs rendőrségi riasztásról sem rendőri kivonulásról.
komolyan elgondolkodom hogy én fogom a ..csába elzavarni az ilyen tetvet mert ezzel később csak a gond lesz.
Majd kimegy a "rendőrségi ügyelet" jeles képviselője, és arról fog szónokolni hogy hogy lehetett egy ilyen szar rendszert ilyen drágán szereltetni, és a többi, bezzeg ha ők.
Mert innen ez a következő lépcsőfok.


előzmény: padisah #3

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Ingyen távfelügyelet Zuglóban??
#4 2012. Május 29. - 21:13:04
0
Szoktak önkormányzati akciók lenni, amikoris a polgármesteri hivatal bizonyos időszakra átvállalja a teljes távfelügyeleti díjat, de ezek minden esetben határozott idejű szerződések, melynek aztán vagy van folytatása vagy nincs, és akkor az ügyfél fizeti tovább, tehát ez akkor se 0 Ft., csak az ügyfélnek, ami persze roppant mód kedvező 8)
előzmény: padisah #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Ingyen távfelügyelet Zuglóban??
#3 2012. Május 29. - 21:10:09
0
Nem erről van szó?

http://www.riasztotechnika.hu/zugloi_keruletorseg.html

Bár a 12700 Ft nem egy nagy összegű beugró.

előzmény: Lacy #1

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Ingyen távfelügyelet Zuglóban??
#2 2012. Május 29. - 21:05:12
0
Biztosan f...sz pártkádereknek és nemoligarcháknak van kitalálva, valami "zártkörű" távfelügyelet lehet.


előzmény: Lacy #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Ingyen távfelügyelet Zuglóban??
#1 2012. Május 29. - 20:50:13
0
Ma szembesültem egy ügyfél által azzal, hogy állítólag létezik valami távfelügyelet, Zuglóban, a helyszínelő rendőrök mondták idézem
Idézet
oda KELL bekötni a riasztót
ami persze több versenysemlegességi kérdést is felvet, de nem ez a lényeg
Állítólag azt mondta, hogy a távfelügyelet ingyenes, kiszállási és havi díj sincs,
és mindehhez a rendőrök vonulnak rendőrautóvala bekötés egyszeri díja az nagyon drága de aztán annyi
ki hallott már ilyet???
Anno egy belügyminiszter akit lecsréltek de megint regnál aztat mondta hogy a rendőröknek nem dolga az állampolgárok vagyonának a védelme, és azzal még a rendőrök privát járörözését is megszüntették azóta.
hát most ez érdekes dolog
vagy valaki linkel vagy télleg van állam az alomb,, akarom mondani az államba

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!