Szerző Téma: DSC2525 kommunikátor probléma  (Megtekintve 1527 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:DSC2525 kommunikátor probléma
#3 2013. Szeptember 04. - 13:42:34
0
Rákerestem, a DSC2525 nem tudja a pager funkciót, azaz a központ 44-es memória helye alatt ez a kommunikációs forma nem állítható be. Jórészt csak régi, pulzusos kommunikációt ismer.
Szerintem is a legolcsóbb a központ csere.
előzmény: vlezlee #2

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:DSC2525 kommunikátor probléma
#2 2013. Szeptember 04. - 12:24:15
+1
Nem akarlak elkeseríteni, de a PC2525 nagyon öreg jószág, nincs felkészítve személyes hívásra. Ráadásul az ilyen idős DSC központoknak a kommunikátora szokott lehalni először. Szerintem jobban jársz, ha lecseréled valami más típusra (paradox sp5500, satel ...stb).
Ha jól tudom (cáfoljon meg egy dsc-s ha nem így van) dsc-nél a mai napig nem működik normálisan ez a funkció.
előzmény: NeuroDeDe #1

Nem elérhető NeuroDeDe

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
DSC2525 kommunikátor probléma
#1 2013. Szeptember 04. - 12:08:36
0
Szervusztok Fórumozók!
új vagyok még itt, remélem jó helyre írok. ha nem akkor jöhet a warn :)
van egy dsc2525 központom és egy ssk-655 kommunikátor.a kommunikátor tökéletesen küld sms-t és a központban megadott első és második telefonszámot is tökéletesen hívja.
viszont ami a probléma ,hogy folyamatosan hív. nem tudnátok nekem elárulni ,hogy impulzosos vagy dtmf-et kell beállítani, illetve beállítani ,hogy nyugtázzon vagy valamit csinálni vele ,hogy ne hívjon mindenkit 2 percenként .
előre is köszönöm a segítséget.
a kommunikátornak a linkje itt található .
Üdv,Dé
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 04. - 12:11:43 írta NeuroDeDe »

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!