Szerző Téma: Hívószámküldés tiltása/engedélyezése SMS-ben  (Megtekintve 9053 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Hát az volt  :(
 
 
Nem vagyok képben teljesen, de állítólag mostanában már forgalmaznak direkt gsm átvitelre sim kártyát, a megfelelő szolgáltatással, ott nem kell ezzel szarakodni. Ideje volt már lépniük, elég sok ismerősöm nyitogatja a garázskapuját is mobillal.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
"Az a lényeg, hogy "SZAMLETILTAS" helyett "SZAMTILTAS" a helyes szöveg!"
 
Nem nem, csak úgy működött, ahogy  írtam!
 
mínusz jel:  - és a SZAMLETILTAS szöveg egybeírva SMS-ben. Ez egy régi dominós kártya T-mobilnál.
Ezért szoptam vele!
Pedig ezt a szolgáltatást 2004-ben vezették be és azóta ugyanazt a SZAMTILTAS kulcsszót kell használni. Érdekes...

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Idézetet írta: eXtra
Az a lényeg, hogy "SZAMLETILTAS" helyett "SZAMTILTAS" a helyes szöveg!

Nem nem, csak úgy működött, ahogy  írtam!
 
mínusz jel:  - és a SZAMLETILTAS szöveg egybeírva SMS-ben. Ez egy régi dominós kártya T-mobilnál.
Ezért szoptam vele!
 

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Az a lényeg, hogy "SZAMLETILTAS" helyett "SZAMTILTAS" a helyes szöveg! 8)

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Vodás vagyok :-)
ÜF hozta a simkártyáját. Ugye tanyán meg nincs net, hogy rákeressek, maradt a 1777, meg a 1430 :-(

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Legközelebb domino kártyánál: SMS 1430-ra  "-SZAMLETILTAS"
SZAMLETILTAS  ;)

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
B@ssza meg az összes T-mobilos üfszolgálatos. 15 perc gomb nyomogatás és zene hallgatást követően közli velem, hogy a hívó szám küldést a GSM modulon kell bekapcsolni!
Tiszta idióták.
Legközelebb domino kártyánál: SMS 1430-ra  "-SZAMLETILTAS"
A Voda legalább nem szopatott ennyire.
 
Ja mindezt egy tanyán ahol a térerő mobilon olyan mint a mesében, hol volt hol nem volt... :-)
Mondjuk a GSM modul Ecoline, padláson az antennával 5-ből 3-as térerővel esőben szerintem tök jó alternatíva telefonálásra.
 

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!