Szerző Téma: Paradox EVO 192 kilépés késleltetés "hiba"?  (Megtekintve 982 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Szia! Köszönöm a választ! Este még mérgemben előszedtem az Angol nyelvű doksit hozzá , abban megtaláltam ezt a kilépés késleltetés befejezését (benne van a magyarban is, de angolban legalább rövidebb magyarázat is van mellé...)

Mivel tényleg kevés riasztóval volt eddig dolgom ezért nekem ez a dolog nem volt egyértelmű, most már megjegyeztem :)

Köszönöm mindenkinek a válaszát, ismét tanultam valami hasznosat! :)

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Ez csak akkor zavaró, ha nem csak a bejárati ajtó késleltetett, hanem mondjuk egy mozgásérzékelő is.
Ilyenkor, ha élesítés után valaki belemozdul az adott infrába, akkor lerövidül at élesedési idő (a 10 mp-es sürgetési jelzéssel)
Ha a késleltetést kizárólag nyitásérzékelő adja, akkor még akár hasznos is lehet ez a funkció, főleg mondjuk egy garázskapu miatti hosszú élesedés esetén. 

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Gyárilag be van állítva.
3122-től 3822-ig van a nyolc partíció, itt a 4-es opció a kilépési késleltetés befejezés, alapértelmezettként bekapcsolva.
előzmény: Wineman #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Nem kell beállítani, mert gyári alapbeállítás, ezért szoktam én azonnal ezt (is) kikapcsolni :)
előzmény: Wineman #2

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Állítottál-e be olyat, hogy kilépési késleltetés befejezése? (exit delay termination) Ez a funkció kb ezt csinálja.

Nem elérhető Dudee1983

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Sziasztok!

Mivel nem sok riasztóval volt dolgom eddig ezért szeretnék a témában megjelölt riasztó kp-al kapcsolatban kérdezni.

Az alábbi jelenséget tapasztaltam ma a központ tesztelése során. Kilépés késleltetéskor random időközönként (van hogy 50sec van hogy 35 sec....) leugrik 15 secre és befejezi a kilépés késleltetést. A lényeg, hogy nem megy végig a 60sec-es késleltetési idő, hanem jelentősen lerövidül.

TM50-es kezelő és K641+-os kezelők csatlakoznak a rendszerhez. 3 particióm van , de gondolom ennek nem kellene befolyásolnia az egészet...
Mit nem kell beállítani, illetve mi az amit esetleg még be kell? Azt vettem észre, hogy főleg annál a két partíciónál csinálja, ahol van belépés késleltetésem.

Válaszokat előre is köszönöm:

Üdv: Krisztián

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!