Szerző Téma: Megszünő Paradox termékek  (Megtekintve 3926 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Megszünő Paradox termékek
#12 2017. Február 17. - 23:14:36
0
Kicsit hosszabban, innen le tudod tölteni a paradox kompatibilitási táblázatot:

https://www.powerbizt.hu/content/tartalom/Paradox_kompatibilitasi_tablazat_2016_05_05_magyar.xls

Ebben látod, hogy mi mivel passzol.

Spektra kezelőt nem igen fogsz már találni, esetleg használtan.
előzmény: dzadze #10

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Megszünő Paradox termékek
#11 2017. Február 17. - 23:11:13
+1
Röviden: nem.
előzmény: dzadze #10

Nem elérhető dzadze

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 18
Re:Megszünő Paradox termékek
#10 2017. Február 17. - 21:35:42
0
SZiasztok, érdekelne, hogy egy paradox spectra 1738as központhoz hozzá tudok e csatlakoztatni egy MG32LEDes kezelőt? mert az van elfekvőben...illetve ha nem, akkor honnan tudnék egy 1689es kezelőt beszerezni? lehetséges e?

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Megszünő Paradox termékek
#9 2015. Május 29. - 20:11:06
0
ezzel én vitába szállnék ha ismerném a lengyel titkos csodafegyvert de nem ismerem de ez is egy paradox klónnak indult :)

Akkor nekem helyzeti előnyöm van, mert az elmúlt évtizedekben elég sok kanadai szutykot felszereltem ahhoz, hogy objektív összehasonlítási alappal rendelkezzem! :D Amúgy a Satel sose volt Paradox klón, max. a legkisebb központjának kezelője (csak a dizájn!) hasonlított kissé. Persze, csak akkor, ha azt nem vesszük figyelembe, hogy a Satel 6 gombbal kevesebbet használ... ;)

előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Megszünő Paradox termékek
#8 2015. Május 29. - 17:57:00
0
ebben nem ez a szívás, sajnos.
mivel nekem pont ugyanez a helyzetem az itthoni rendszerrel így átláttam egyből :)
A gond az, hogy akár tud valaki akár nem kezelőről programozni, a szopás része az, hogy a lényegi részt, pl a kezelőbe bevinni negyven vagy nyolcvan akárhány zóna nevet kézzel, na az a szívás. Sőt továbbmenve az összes beállítást a kezelőnél, ami pc-ről kb 3 perc.
sajnos a másolás funkció sem járható út mivel teljesen másféle a kezelők programozási módja.

előzmény: SLC #7

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Megszünő Paradox termékek
#7 2015. Május 29. - 08:41:24
+1
Igazából a problémát ez csak nagy rendszernél okozhat (el kell gondolkodni a rendszer cseréjén, szebbre, jobbra, okosabbra és újra) illetve azok szívnak akik csak laposról tudnak riasztót programozni.

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Re:Megszünő Paradox termékek
#6 2015. Május 28. - 21:55:51
0
Én mind a kettőt telepítem,mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is. Amúgy nekem EVO 96 van itthon felszerelve az új  kezelővel és azon kivül,hogy nem tudom használni egyik programmal sem,tökéletesen müködik.
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Megszünő Paradox termékek
#5 2015. Május 28. - 21:53:18
+1
Erre szoktuk mondani, h a vilagon minden bug-os.
A kerdes csak az , h ki mennyire kepes v tud egyuttelni az adott bug-gal.

Csak a mobilt tudom peldanak hozni (bocs h sokadszor)
Az iphone es a samson is zsenialisan jo hardverek, ez nem vitas. Aki ezt nem ismeri el, az nem ert hozza ...
A kulonbseg au, h az iOS egy nagyon alapos, preciz, biztonsagos, es adott vasra kihegyezett, zart oprendszer es ezert zsenialis szamomra. Ezert elnezem neki, h tized annyi alkalmazas van ra mint droidra.
A Samson (jelenleg) driodot futtat, ami egy szedett-vetett, toldozozz-foltozott oprendszer, viszont millionyi alkalmazas van ra. Van akinek ez az ertek, van akinek a biztonsag...
Az elobb irtam, h jelenleg mert a samson tervezi egy igenyesebb reteg celzasat a Tizen oprendszer futtatasaval ...

Valamikor 15 evvel ezelott en is gyartottam sajat 4 zonas kozpontokat. A hardver semmivel sem volt rosszabb, mint pl. paradox vagy dsc, a kulonbseg csak az volt, h a szoftvert en irtam ra cirka 1 honap alatt, mig Kanadaban egy 10-20 fős team irta azokat a szoftokat 3-4 honap alatt. Viszont vettek az enyemet is. Miert is? Mert az a szoft pontosan azt csinalta, amit a megrendelo rendelt tobb szaz weekend haz szamara ...

Minden attol fugg ki-mit preferal ... es ki-mit tekint lenyegtelennek.
Es hogy kapcsolodjon Lacy -hez:  olyan nincs h tokeletes, max adott user igenyeit elegiti ki.


előzmény: Lacy #4
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 28. - 22:03:43 írta L. Pásztor »

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Megszünő Paradox termékek
#4 2015. Május 28. - 20:41:54
+1
ezzel én vitába szállnék ha ismerném a lengyel titkos csodafegyvert de nem ismerem de ez is egy paradox klónnak indult :)
minden rendszernek vagy terméknek van sajnos valami olyan bibije amitől nem lesz tökéletes, a kérdés az, hogy kinek mi a nagyobb baj illetve mit bír elviselni ebből :)

előzmény: eXtra #2

Nem elérhető Heim

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 26
Re:Megszünő Paradox termékek
#3 2015. Május 28. - 19:02:35
0
Pontosan!
előzmény: eXtra #2

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!