Szerző Téma: Vélemények a CRYPTEX családról  (Megtekintve 24371 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#17 2013. Április 21. - 16:53:07
0

Meg mi a helyzet ilyen esetben a menekülési útvonalakkal??? Pl.: ha tűz van, vagy ha megadja magát a beléptető és bent ragad valaki???
Erre találták ki a feszültség hatására záró zárfogadókat, illetve az ajtótartó mágneseket. Ezek ugye ha nincs feszültség, nyitva vannak. Illetve van a cryptexnek egy ZX4 nevezetű modulja, amire beköthető a tűzjelző kontaktja. Azonnal nyit minden ajtót.  http://www.powerbizt.hu/index.php?pid=12&nav=&product=2132

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#16 2013. Április 21. - 16:48:42
0
A közvetlen vezérléssel azt érem el mint a felhagyott kilincsel. a végcélt meg nem érem el. A végcélra mondj valamit. Köszönöm.
előzmény: mot #14

Nem elérhető Balint

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#15 2013. Április 21. - 16:46:00
0
Nem tudom mennyire jó ötlet, de.. Ha belülről mozgásérzékelő (Paradox 460 pl.) kerülne az ajtó fölé és be lenne kötve a nyitógomb sorkapcsára, akkor maradhatna a kilincs, így a fail-secure zár is kinyitható lenne ha nincs áram, de mozgásérzékelő miatt normál esetben nem venné kényszer nyitásnak.
előzmény: pappzs #13

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#14 2013. Április 21. - 16:22:33
0
A menekülési útvonalba eső ajtóknál vésznyitót illik elhelyezni. Ezek "közvetlenül" vezérlik az áteresztési pontot és az sem árt, ha a kábelezését tűzálló módon csinálod meg. Így már jöhet tűz, vagy a vezérlő lehalása.  ;D
előzmény: pappzs #13

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#13 2013. Április 21. - 14:39:22
0
Cryptex CR-2004 IP

A probléma a következő:
Szerettünk volna túl hosszan nyitva ajtót jeleztetni. Ez sikerült is.
Belépésnél rendesen ha kártyával van belépés akkor működik. Viszont belülről meghagytuk a kilincseket, kilépésnél kényszer nyitásnak veszi az ajtó nyitást, és nem jelzi a megadott idő lejárta után a hosszan nyitott ajtót. Elméletileg ha átalakítjuk nyomógombos kilépésre akkor működik.

Esetleg szerintetek valami más megoldás???
Meg mi a helyzet ilyen esetben a menekülési útvonalakkal??? Pl.: ha tűz van, vagy ha megadja magát a beléptető és bent ragad valaki???




előzmény: pappzs #12

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#12 2013. Február 13. - 10:53:41
0
Sziasztok!

Valakinek leírása a CR-302-höz felhasználói.

előzmény: eXtra #11

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#11 2012. Március 28. - 17:47:04
0
Másra sem vágyom! :D

A power oldaláról hiányoznak az újabb cuccok leírásai (a cryptex.hu oldal is alaposan félbe lett hagyva!) és csak ezért keresgéltem máshol infókat...
előzmény: bcslaci #10

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#9 2012. Március 28. - 13:16:32
0
Ezt bizony meg kell reklamálni. :)
előzmény: eXtra #7

Mint kiderült, ott vannak azok a mappák önkicsomagoló fájlokban is! Igaz, hogy exe-s törmörített állományt szinte soha nem szoktam megnyitni, de ha akarnám, megnyithatnám... Ha ez nekik így jó, legyen így. ;D

Egyébként a Cryptexről semmi nemzetközi infót nem találtam, ezért gyanús volt, hogy valamelyik "fejlődő ország" OEM terméke, így abban az irányban keresgéltem és találtam is: http://www.zksoftware.com/  ;)
előzmény: matrixlaci #8

Nem elérhető matrixlaci

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 59
    • Mátrix Biztonságtechnika
Re:Vélemények a CRYPTEX családról
#8 2012. Március 27. - 21:33:01
0
Hoppá !
Teljesen jogos a felháborodásod.
Ez abból adódik, hogy sokáig ftp szerveren voltak a letöltések.  Ott meg ugye komplett könyvtárat is leszipkázhattál egybe.
Ez így tényleg használhatatlan.
Ezt bizony meg kell reklamálni. :)
előzmény: eXtra #7

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!