Szerző Téma: Milyen mobil/autós kamerát ajánlotok, ami SD kártyára rögzít?  (Megtekintve 5066 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Igazad van. Kérlek a "tehát"-ot cseréld "és"-re.  :)
előzmény: Komi #63

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Autóba elég lehet. VGA felbontás van transzponálva 720p-re.
előzmény: Trichie #75

Nem elérhető Trichie

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
Ez az 5ezeres csak valami kínai gagyi hamisítvány igaz?:/
előzmény: eXtra #72

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Láttam, de nem ebben a kategóriában gondolkodtam ... a GoPro durván duplája a Prestigio-nak, de profi extrém sportosok szerint nincs akkora különbség köztük.

Egyébként nekem autóba kell ha néha elmegyünk disznókodni valamelyik aszfaltos pályára, vagy néha kerékpárra, ha eldurvulunk valahol a hegyekben ...   
Télen meg fiam viszi el snowboard-ozni, rácsatolva a sisakjára.

Ez meg nagyon jól felfogatható a jobb ülés fejtámla vasrúdjára, és onnan szépen kilát, és ami nekem a lényeg, hogy balról látszik a műszerfalon a fordulatszámmérő is. Tucatnyi felfogató elem van hozzá, így van erre is spéci felfogató satu.

Autóban meg q...ra  zavar, ha a szélvédőre van fogatva bármi is. 1szerűen utálom, ha látómezőmben GPS, telefon, füzet, hőmérő, tököm-bököm, vagy pl. kamera van ...
Lehet, túlzottan kényes vagyok, de mondjuk ennél a sebességnél nem is csoda ... :)

előzmény: eXtra #73

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
A GoPro-kat nem nézegetted? Az áruk kissé húzós, viszont használtan ki lehet fogni barátságosabb áron is...


előzmény: L. Pásztor #71

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Sokat megnéztem, nagyrésze gagyi és haználata nehézkes volt. Nemrég óta ezt használom:

http://www.speedshop.hu/termekek/68551/kamera-prestigio-roadrunner-710x-autos-kamera-menetrogzito-akcio-sportkamera-1080p.html

Az eddig látotak közül messze a legjobban használhatónak tartom.
De ez nem biztech, hanem kifejezeten sport és autós-motoros-biciklis kamera.

előzmény: Trichie #69

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Igen, ez már autós kamara és egész jó képeket csinál. Nem egy ismerősömnek van és láttam a lépeit.
Amit előtte linkeltél be, az azért olyan olcsó, mert az nem fix áras, arra licitálni kell és jelenleg még csak ott tart a licit. :)

előzmény: Trichie #69

Nem elérhető Trichie

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
Ez nem igazán autós kamera, inkább gomblyuk kamera.
előzmény: Trichie #67

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!