Szerző Téma: torrenttelvaló letöltés dvr eszközről?  (Megtekintve 3354 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Szia. Írtam a gyártónak és kiderítettem, hogy sose fogok tudni csatlakozni rá. Csak az oldható meg, hogy csatlakoztatom egy ftp szerverre a rögzítőt és ennyi. Semmilyen más elképzelés nem oldható meg.
előzmény: czegany #11

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
A 21 portra ezt dobja:

Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:21...
Állapot:   A csatlakozási kísérlet nem sikerült: "ECONNREFUSED - Connection refused by server".
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás

A 37777 portra való csatlakozás esetén:

Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:37777...
Állapot:   Az adatkapcsolat létrejött, várakozás az üdvözlő üzenetre...
Hiba:   Időtúllépés a kapcsolatban
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás


előzmény: czegany #11

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Szia!
Nem ismerem nagyon az említett rögzítőt, de valószínűleg nem a 37777 porton fog FTP-ni.
Azt a portot gondolom a kliens oldali szoftver használja.
Ha nincs átírva akkor alapesetben a 21-es port az FTP, ha nem megy, nézd meg melyik port van dedikálva az FTP-hez, illetve, hogy engedélyezve van-e. Természetesen olyan felhasználóval próbálj belépni (anonimm biztos nem megy), akinek van jogosultsága a hálózati eléréshez/letöltéshez/FTP-hez.

üdv.: czegany
előzmény: eXtra #8

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
A típusa: 5208A Dahua DVR 8ch.
A tegnapi nap folyamán végre kaptam a gyártótól firmware-t így most már a system verziója: 3.200.0001.24.
A Webes verziója: 3.1.0.0
Hardver verzió: V1.0

Gondolom akkor le kell tegyek a torrentes dologról, mert még nem létezik olyan DVR, amivel ezt kitudnám használni.

Felmerült olyan ötlet is, hogy FTP szerverként üzemelne maga a rögzítő, és akkor már tudnék csatlakozni FTP klienssel. Akkor nem kellene letölteni az egészet, csak azt amit kiválasztok.
Létezik e ilyen DVR, tudnátok ilyet ajánlani?
előzmény: vlezlee #9

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Esetleg az is sokat segíthetne a problémád megoldásában, ha leírnád a dvr pontos típusát, abból kellene gazdálkodni, ami van :)
előzmény: Suny27 #7

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Magam írnám meg a torrent fájl készítését, csak nem tudom a fájlszerkezetet és könyvtárakat, illetve hogy hogyan tudnék csatlakozni.
előzmény: vlezlee #2

Sehogy! Ugyanis a rögzítő nem támogatja a torrent protokollt...  :D


Már próbáltam a Filezilla ftp-vel, de nem tudok csatlakozni rá. Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:37777...Állapot:   Az adatkapcsolat létrejött, várakozás az üdvözlő üzenetre...Hiba:   Időtúllépés a kapcsolatbanHiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozásÉs hasonlóképpen a többi ftp klienssel is ezt csinálja.A rögzítőn van egy FTP kliens opció. Odáig már eljutottam, hogy csináltam egy ftp szervert és rögzítő ftp kliensével csatlakoztam a szerverre. Így letölti az anyagot, ha megszakad, újracsatlakozik, de így az összeset letölti a legrégebbitől kezdve. De nekem arra lenne szükségem, hogy csak azokat a felvételeket töltsem le, amelyeket ÉN szeretném, az egész nem kellene :) 
előzmény: eXtra #5

Érdemes ennyit szenvedni azokért a fájlokért?
8)  Esetleg próbálj meg egy másik verziójú PSS-t telepíteni, hátha az stabilabb lesz...
előzmény: Suny27 #7

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Magam írnám meg a torrent fájl készítését, csak nem tudom a fájlszerkezetet és könyvtárakat, illetve hogy hogyan tudnék csatlakozni.
előzmény: vlezlee #2

Nem elérhető Suny27

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Már próbáltam a Filezilla ftp-vel, de nem tudok csatlakozni rá.


Állapot:   Csatlakozás a következő kiszolgálóhoz: 192.168.156.150:37777...
Állapot:   Az adatkapcsolat létrejött, várakozás az üdvözlő üzenetre...
Hiba:   Időtúllépés a kapcsolatban
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás

És hasonlóképpen a többi ftp klienssel is ezt csinálja.

A rögzítőn van egy FTP kliens opció. Odáig már eljutottam, hogy csináltam egy ftp szervert és rögzítő ftp kliensével csatlakoztam a szerverre. Így letölti az anyagot, ha megszakad, újracsatlakozik, de így az összeset letölti a legrégebbitől kezdve. De nekem arra lenne szükségem, hogy csak azokat a felvételeket töltsem le, amelyeket ÉN szeretném, az egész nem kellene :)
előzmény: eXtra #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Igen, egy normális ftp kliens gond nélkül tudja folytatni a letöltést és jelen esetben semmivel sem nyújtana kevesebbet a torrentnél. ;) Persze, ha az ügyfélnek olyan igénye lenne, hogy rendszeresen sokan szeretnék letölteni a dvr fájljait, akkor lenne némi értelme, de az ilyen jellegű felhasználás elég ritka ahhoz, hogy bármelyik gyártó is foglalkozzon vele... :)
előzmény: handras #4

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Az alap gondolata az volt a kérdezőnek, hogy így újraindítható lenne a letöltés, a megszakadás helyéről.
Persze erre egy letöltésvezérlő is elég lenne.
előzmény: eXtra #3

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!