Szerző Téma: Ki milyen maga alá látó mikrohullámmal kombinált érzékelőt ajánlana?  (Megtekintve 5952 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Valóban az oldalfali konzol nem a legsikerültebb, kissé verejtékezve használható, bár az alsó csavart az infrát teljesen oldalra fordítva és eltekerve (még meghúzás előtt) be lehet hajtani. A mennyezetivel nincs ilyen gond.

Bár gondolom a 2. már könnyebben ment.

előzmény: vlezlee #9

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Nos első 5db pyronix felszerelve.

A lencséje tényleg piszok jó, de a KX15DT szerelhetősége és a gyári oldalfali tartó hagy némi kívánnivalót maga után :(
A kábelvégeken 0,25-ös érvéghüvelyt használok ez csak elhajlítva fér bele a kx15dt házba, a kábelről nem is beszélve.
Az oldalfali tartón meg kiidegeltem magam, ha nem szerelem rá előre az érzékelőt, akkor beesik a közepe és csak a tartó leszerelésével helyezhető ismét a helyére, persze ha nincs szerencsénk, akkor a menetes kis fém lap is kiesik belőle. Ha rajta van az érzékelő, akkor meg az alsó rögzítő csavart kínszenvedés betekerni, így sajna nem lesz a kedvencem...
előzmény: kero #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Ez nem épp az a dizájn, mondanám bazi nagy, de szerintem a tudása maximális:
http://www.bpont.com/termek/861_ny1.pdf

Ipari környezetben a Bosch ISC-PDL1-W18 nálam is nagyon stabilan működik.  ::eljen::

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Ez nem épp az a dizájn, mondanám bazi nagy, de szerintem a tudása maximális:
http://www.bpont.com/termek/861_ny1.pdf


Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
A Pyronix-ok tényleg!
előzmény: vlezlee #5

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Árfekvés szinte mindegy ésszerű keretek között, de max 15e nettó :)
azt elfelejtettem írni, hogy dsc lc100 és lc104 érzékelők vannak a többi helyiségben, design-ban jó lenne, ha passzolna hozzá :)

Pyronix-ok tényleg annyira jók? Még sosem használtam.
előzmény: vg #4

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nekem is KX15DT2 van itthon, és a nappaliban bírja a cserépkályhát és klímát is. Igaz 1x-re csak akkor mentek, ha a klíma is fűtött :D .
Ja és nem lát teljesen maga alá ez se.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Ki milyen mikrohullámmal kombinált maga alá látó, esetleg üvegtörésérzékelővel kombinált érzékelőt ajánlana egy 8x4m-es nappaliba? A nappaliban van klíma az egyik rövid oldalon és a szoba majdnem közepénél egy fatüzelésű fém kályha.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!