Szerző Téma: Kültéri védelem  (Megtekintve 4865 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Kültéri védelem
#13 2012. Február 03. - 19:13:19
0
Hát mondjuk eleve infrasorba valót  :D
De a kameraház 12V-os fűtése is jó lehet, de ha kis sorompó, akkor nem fog elférni
A legjobb egy burkolat ami 3 oldalról körbeveszi és megakadályozza pl a páralecsapódást is
előzmény: SLC #11

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Kültéri védelem
#12 2012. Február 03. - 18:33:12
0
Én csináltam ilyet, sima porcelán teljesítmény ellenállásokkal. Külön szálon behúzott 12 V-os fűtést. valamilyen 5 W-os kerámia ellenállást használtam, olyan ellenállást választva (nem emlékszem, de kiszámoltam, hogy kb. 4 W-ot fűtsön. Eddig nem volt panasz. Most ebben az extrém hidegben nem kérdeztem, de biztos nincs vele gond, mert szóltak volna.
előzmény: SLC #11

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Kültéri védelem
#11 2012. Február 03. - 08:41:26
0
Ugye aktuális az idő...
 
Gagyibb infra sorompóba fűtés tuning. Ki mit ajánl?
 
-Kamera fűtés
-Teljesítmény ellenállás
-Stb..

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Re:Kültéri védelem
#10 2011. December 11. - 13:59:09
0
Rokonet RK315DT WatchOut-ra szavazok. Nem olcsó, de megéri az árát, ha nem infrasorompó kell.
---
vg: Az Optex QX az mi? Erről még nem hallottam. Nem AX-et akartál írni?
előzmény: NoRbEe_Sly #9

Nem elérhető NoRbEe_Sly

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 107
Re:Kültéri védelem
#9 2011. December 07. - 17:49:59
0
rákerestem a Rokonet Watchout-ra, és valahonnan ismerős volt. Ilyet is szereltem már, igaz csak karbantartásnál kellett 20cm-el arrább rakni.
Szóval, akkor nyugodtan szerelhetem a Texecom-ot?
előzmény: vg #8

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Kültéri védelem
#8 2011. December 07. - 00:55:18
0
TEXECOM-nak egészen jók a termékei, azonban a ROKONET watchout-nál jobbat még nem találtunk, DG85 és Optex qx? még egész jók.
előzmény: NoRbEe_Sly #7

Nem elérhető NoRbEe_Sly

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 107
Re:Kültéri védelem
#7 2011. December 06. - 22:15:56
0
Ha már a kültéri védelemnél járunk, a Texecom Prestige  External  Td-ről mi a véleményetek?
Az a baj, hogy sok helyről hallok jót és rosszat is. Szereltem már fel jó pár darabot, de úgy különösebben nem mondom, hogy jó vagy rossz.
Ti azért már tapasztaltabbak vagytok e téren.
Habár az a legfőbb problémám, hogy ahol dolgoztam cégnél, ott szinte csak ezeket szereltük (gondolom az ára miatt) és nincs viszonyítási alapom.

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Kültéri védelem
#6 2011. November 28. - 23:10:58
0
Crow?   :-\ :-\
régen jó volt, vitathatatlan érdemekkel, pl az első dupla duál quad kisállatos pir a Genius is az ő találmányuk volt, mindenki  más ezt koppintotta.
És ebből a D&D mint kültéri.
De aztán valamiért teljesen elmentek rossz irányba és az addig jó termékek is használhatatlanok lettek mint pl a D&D is.
Nappal állandóan riasztottak, éjjel soha.
Leszoktam róluk, mikor a Paradox DG 85 megjelent.

A függönylencse a Crow kültérieknél annyira rossz volt, mivel koncentrálta az érzékelést, hogy kb 20x többet riasztott, jószerivel állandóan.
Ezért -is- én átálltam szinte 100%-ban a rádiós MG PMD85-re
Oda tehetem ahová akarom, ahol nincs neki hely, ott egy 60x40-es zártszelvény megy  a betonba, és máris kész az oszlopon a PIR.
Ki lehet tenni a kerítés vonala elé, így befelé néz, tuti nem fog a szomszédba, vagy az utcára ki vagy átlátni.
A téves riasztások az amúgy  sem sok, még így a negyedére estek vissza.
Ha mégsem jó egy hely, hát 10 perc alatt át lehet tenni máshová -persze nem az oszloposat :)


előzmény: mejente #4

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:Kültéri védelem
#5 2011. November 28. - 22:27:08
0
Paradox dg85 csak ezt rakom....

Nem elérhető mejente

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 30
Re:Kültéri védelem
#4 2011. November 17. - 09:52:30
0
A CROW-nál a CURTAIN-t szoktam vásárolni. Családi házaknál kívülre házfalra felszerelve a nyílászárókat jól le lehet védeni. Függöny karakterisztikában érzékel, infra+radar, antimask, érzékenységet több fokozatban lehet állítani.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!