Szerző Téma: BUS kábelezése  (Megtekintve 15192 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:BUS kábelezése
#4 2014. Február 10. - 21:03:51
0
Szerintem 100 m felett minimum 0,5 de szerencsésebb a 0.75 -ös keresztmetszetű az alap .
Az igazi ha még valamilyen szinten az erek egymással és az érnégyes is csavart és a kábel árnyékolt .Az árnyékolás [size=78%]értelemszerűen a negatívra táp ágra van kötev és nem a védőföldre mint ahogy sokszor szokták .[/size]
[size=78%]Ja és rézalapúnak illik lennie a kábelnek .lehetőleg tömör erekkel .[/size]
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:BUS kábelezése
#3 2014. Február 10. - 21:01:10
0
Csak úgy nagy általában
[size=78%]Most pl. egy DSC kel átkábeleznem.[/size]
Én legutoljára DSC UTP kábellel húztam.
DGP-et, telefon légkábellel...
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:BUS kábelezése
#2 2014. Február 10. - 19:48:33
0
hát ez megint a milyen autót szeretnél? pirosat :)

A helyzet az, hogy ez központ típusonként változik
Míg pl a DGP-k nemigen szeretik a csavartérpáras kábelt busznak, addig van amelyik kifejezetten ezzel érzi jól magát nagy távra. A Mátrix különösen hepciás a buszára, (kifejezetten szar ) nem oly egyszerű vele.
Aztán van amelyiket semmi nem hatja meg mindegy milyen szutyokkal kábelezi az ember.
Aztán van - monnyuk az nagyközpont Inner Range, ami meg kifejezetten a 2x2x1 enyhén csavart 4 eres telefonszerű kábellel hajlandó nagy távokat is áthidalni.
Nos tehát milyen típusban is gondolkodol?

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
BUS kábelezése
#1 2014. Február 10. - 19:38:00
0
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy BUS kábelt mikor távolabb (cca. 100m) viszitek, milyen kábelt használtok hozzá?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!