Szerző Téma: téves riasztás?  (Megtekintve 2350 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:téves riasztás?
#6 2011. Július 04. - 17:19:39
+1
Erre valók a nagykereskedők szakmai fórumai.

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:téves riasztás?
#5 2011. Június 26. - 16:47:28
0
igen ez eszembe jutott nekem is.A nagyon régiek szerintem már személyesen is találkoztak.Előny a Pestieknek mert ott sokk a szaki és össze tudnak tartani,De szerintem pl egy Zalaegerszeginek kicsi az esélye hogy Pestre felmenjen valami infóért.Csak vannak újak is itt nem csak régiek és nekik sincs kitöltve.Bár lehet hogy mindenki ismer mindenkik?  :D .Mint volt régen az egyik helyi cégnél 7-szerelő volt valaki mondta is 7 mint a gonoszok "persze csak viccből".  8) .
Most legalább jó meleg van és nem a -10 hó fúvásban kell a szirénát szerelnetek,Igaz most meg vért izad az ember :)

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:téves riasztás?
#4 2011. Június 26. - 03:14:49
0
Lehet,hogy a régi motorosok ismerik egymást? :P

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:téves riasztás?
#3 2011. Június 25. - 22:54:23
0
amúgy nem egy hangos sziréna van fent nekik.Elég halk valami piezó.De esemény memóriában látják ha csak egy zona jelez mert akkor volna ki indulási pont.Na mindegy ez van.

Másik téma régebben volt itt nézet eltérés valakivel mert olyant kérdeztem és egyből rosszat feltételezett rólam és írta hogy csak Nick-név volt megadva és nem vállalóm ki vagyok erre most jelzem én a profil adatlapon be tettem a Facebook linket ott bárki megnézheti ki vagyok.De nagyon sokk embernek nincs semmi ott akkor őket miért nem szidják le érte?.Bár az is ok ha nincs Facebook vagy más.Bár én sem szeretem megadni ki vagyok de hogy ebből ne legyen gond én vállalóm ki vagyok így a jövőben nincs erre gond.Szép napot mindenkinek és jó hétvégét.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:téves riasztás?
#2 2011. Június 24. - 19:28:33
0
Végtelen számú oka van ezen supermarket téves riasztásainak (nem csak ennek- elég soknál van hasonló), persze érthető okokból mindez nem publikus, csak jelzem, hogy az okok ismertek :-\ . Megoldás ellenérdekeltség miatt jelenleg nincs.....

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
téves riasztás?
#1 2011. Június 24. - 14:47:26
0
nem semmi milyen sűrűn jelez a Lidl riasztó.Mellette lévő telepen vagyok és tegnapelőtt tegnap ma este egy héttel ez előtt  szintén ez volt.és a különös hogy mindig jönnek a távfelügyeletesek és a yardok is de már unják hogy tök lassan mennek körbe meg lassan jönnek.Eddig a sziréna megszólalástól kb 7-8perc a megérkezési idejük már éjjeli műszakban unalóm űzésből meg mértem az idejüket  :) .

De mi az istenért jelez ennyit a riasztó.Lehet az eladó térben a patkányok mozognak? mert láttam a boltban dobozokat amire rá volt írva hogy méreg.Mer én eddig minden alkalommal kinéztem hogy mi van de egy lélek nincs sehol.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!