Szerző Téma: Funk Alarm SAS 3020 Problem  (Megtekintve 3094 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Funk Alarm SAS 3020 Problem
#6 2012. Május 27. - 22:12:32
+1
Nézd! Ha egy központ+kezelő tizenegynéhányezer Ft., Te pedig hajlandó vagy vele elbütykölni 2-3 stb. órát... Hát ez tényleg a Te döntésed, viszont továbbra is úgy gondolom, hogy nem a jó (lesz esetleg egy 14? éves- talán működő rendszered, zónánként néhány-vagy sok érzékelővel, összesített szabotázs jelzéssel, kevés komforttal, netán még a központ is késleltetett térben kell legyen, mert azon keresztül lehet kezelni, vagy egy elegáns kulcsos kapcsolón keresztül, esetleg ha már fejlett volt a maga korában akkor valamilyen kódzárral, amit egy pakli kártyával egyszerre megnyomva kikapcsol a rendszered (tényleg volt ilyen!).
Ha Te bemész az autószervízbe mennyi az óradíj? 3-9 ezer között. Nos hamár ez én zsebemben turkál(sz)unk ne vedd sértésnek, ha 22 év tapasztalatával merészelek 4-et kérni- azaz alig többet, mint egy kezdő autószerelő :-*
 
Bocs hogy próbáltalak az álatalam helyesnek vélt megoldásnak az irányába terelni.
Dönts saját belátásod szerint ::hide:: ::kalap:: ::hala:
(doksit meg valszeg küld neked a gyártó, ha kérsz tőle és mástól nem kapsz: http://www.loewen.de/meta-menu/kontakt/niederlassungen/nc/ )
előzmény: Kary #4
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 27. - 22:17:30 írta vg »

Nem elérhető Kary

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Funk Alarm SAS 3020 Problem
#5 2012. Május 27. - 20:17:01
0
Tisztelt handras !
Köszönöm a hozzászólásodat.
Ez egy régtől nem használt , de  felszerelt rendszer.
Az infrán is felvillan a vörös led mikor megmozdulok előtte, és a központ megfelelő kontrol ledje is.
Én nem vagyok szakember, de ez nem azt jelenti akkor ok a kapcsolat?

előzmény: handras #2

Nem elérhető Kary

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Funk Alarm SAS 3020 Problem
#4 2012. Május 27. - 20:11:18
+1
Tisztelt vg!
Köszi a hozzászólásodat , de hadd döntsem már én el mire költöm 2-3 órai órabéremet, még abban az esetben is ha ugy érzed igazad van. ( azt még megjegyezném, jó az órabéred)
Megköszönném, ha nem tudsz építő jelleggel hozzászólni egy probléma megoldásához , hát észt osztva ne tedd...
Üdv
Karesz

előzmény: vg #3

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Funk Alarm SAS 3020 Problem
#3 2012. Május 27. - 19:32:51
+1
Ezzel tényleg érdemes foglalkozni? Egy 6 zónás központ 2-3 órás munkadíja az embernek, arról nem beszélve, hogy újat kapnának. Nem létezik, hogy 10 mondat után nem bólint rá az ember....
Vagy igen? 8) :o
előzmény: Kary #1

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Funk Alarm SAS 3020 Problem
#2 2012. Május 27. - 18:49:41
0
Új infrával csinálja ezt, vagy amikkel eddig jól működött?
előzmény: Kary #1

Nem elérhető Kary

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Funk Alarm SAS 3020 Problem
#1 2012. Május 27. - 14:07:29
0
Hello mindenkinek!

Egy Funk Alarm SAS 3020 nevű riasztóval kapcsolatosan keresek dokumentumokat.
Nem nagyon folytam eddig bele ebbe a témakörbe, de hát szükség törvényt bont...
Az itt látható 10 db-os kapcsolósorral lehet gondolom beállítani a riasztó működésének paramétereit, kvázi "felprogramozni".



Sajnos mivel nem fiatal már a szerkezet (98-as), bár tudom , hogy a Google a barátunk , de nem sikerült hasznos infokhoz ,"User Manual"-hoz jutnom.

A következőekben leírtakkal lennének problémáim:
ű
A szerkezet 4 zónás , és amikor az infrától kapja a riasztást  , fel is villan a kontrol led a központon, de a sziréna sajnos nem hallható. Viszont a szabotázs védelemnél , ha megpróbálom eltávolítani a burkolatot bekapcsolt  állapotban, visít ám rendesen. Ezért gondolom, hogy csak beállításbeli problémák okozhatjás ezt a helyzetet. Sajnos fogalmam sincs melyik , kis kapcsolóval , mit lehetne szabályozni.
Kérem akinek módjában áll segísen megoldani ezt a problémát.
Üdv
Karesz


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!