Szerző Téma: Kamera kép szakadás  (Megtekintve 2326 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Bubu256

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 61
Re:Kamera kép szakadás
#5 2012. Augusztus 06. - 20:55:04
0
Első a balun csere.
Második a kamera , én is jártam úgy , hogy kamera csere . Vissza garanciába , nem találtak hibát de kicserélték . Csere után semmi gond .


előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Kamera kép szakadás
#4 2012. Augusztus 03. - 14:35:40
0
Nekem volt ilyen vagy hasonló, a videobalun cseréje után sem oldódott meg kamerát cseréltem.
azóta sem tudom mi volt a baj mert a kamerát bevizsgálták és jó...

Nem elérhető ticzi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Kamera kép szakadás
#3 2012. Augusztus 03. - 12:27:14
0
igen ez tiszta sor, erre én is gondoltam, csak eléggé bonyolult a történet és midnenképpen szerettem volna elkerülni, bár ezek szerint nagyon úgy néz ki, hogy mégsem úszom meg...
Köszi!
előzmény: padisah #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Kamera kép szakadás
#2 2012. Augusztus 03. - 11:43:52
0
Az egyik működő kamerával cseréld meg.
előzmény: ticzi #1

Nem elérhető ticzi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Kamera kép szakadás
#1 2012. Augusztus 03. - 11:26:50
0
Sziasztok!

A következő hibába futottam bele melyet egyenlőre nem tudok hová tenni.
Egy telephelyre fel lett szerelve 4db kamera a kamerák analógok és egy asztali rögzítőhöz vannak csatlakoztatva. A kamerák és a rögzítő között UTP kábel került lefektetésre. 4 kamerából 3 tökéletesen működök a 4-el van olyan probléma, hogy hol van képe hol nincs. Az UTP kábel teszterrel meg lett mérve az összes szála jó. Megy a felvétel gondol egyet eltűnik, kis idővel visszajön a kép majd megint elmegy. Én valami kontakt  hibára gyanakszom, lehet az árammal/12V/ van valami gond el sem tudom képzelni. Van valami ötletetek?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!