Szerző Téma: Bosch Solution 16 (, Paradox 5500 vagy más?)  (Megtekintve 9816 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Köszönöm
előzmény: handras #22

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Nem!

Ultimából csak 2x4 zónás a maximum (duplázással lesz 8 db. bemenet)
A DS 7400 nagy központ képes ugyanazzal a vevővel működni amivel az ultima. De vevőből is két fajta volt, nem mindegy melyik... B.pontos fiúk biztosan tudnak segíteni.
előzmény: bcslaci #21

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Hozzáértők segítsééééég!!!  ;D

Összehozott a sors egy 8 zónás ultimával (CC mittudomén mennyi  ;) ), ami kombinálva van egy buszos rádiós vevővel és 8 rádiós eszközzel, meg kellene bővítenem a rendszert, szigorúan vezetékes érzékelőkkel. Létezik még ebből legalább 16 zónás központ, ami kezeli a meglevő rádiós eszközöket?

Köszi

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Ott a pont! :)
előzmény: tasi1463 #19

Nem elérhető tasi1463

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Ha ismernéd a " 100 oldalas könyv " tartalmát nem így vélekednél !
előzmény: szaki21 #18

Nem elérhető szaki21

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 17
 az sp.,HA értessz hozzá,akkor még a feneked is kinyalja.
Két irányú távirányító,rengeteg pgm.lehetőség,grafikus lcd.fejlett kommunikáció,5 felhasználói telefonszámra szirénázó pager funkció,2 partíció,és partíciónként 2 éjszakai élesítés,stb.stb.stb.

A solution sosem fog hozzá felnőni.A Paradox szinte 2.havonta fejleszt újabb és újabb dolgokat,opciókat.
Az a csekély 10,max 20 ezer ft.különbség szerintem bőven megéri.Nembeszélve a megbízhatóságot.
És nekem 100 oldalas könyveket olvasgatni minden programozásnál,amire fél év után abszolut nem fogsz emlékezni.


előzmény: tasi1463 #17

Nem elérhető tasi1463

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Bosch amax-DS alapoktól származik, Bosch solution sorozat EDM -től !

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Hát az a baj, hogy a mostani is ugyan olyan mint amilyen volt lásd bosch amax,

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Ízlések és pofonok.... engem pont az a "zsebkönyv" nyűgözött le.
És amikor a tudását nézitek, akkor vegyétek figyelembe, hogy az 14 évvel ezelőtti!
előzmény: vg #14

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nos a Solutionnál engem mindig ez a "zsebkönyv" bosszantott fel. Lapozzak 96 oldalt közel végig, hogy megtaláljam amit keresek. Imádni való.
Persze lehetne foglalkozni vele mindennap és akkor rutin lenne, de nekem nem lopta be magát a szívembe, semmi igazán hasznos újat nem adott más központokhoz képest.....

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!