Szerző Téma: Babyware  (Megtekintve 47051 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Babyware
#46 2014. Február 02. - 14:19:30
0
Na, így már érthető! :)
előzmény: papppapa #41

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#45 2014. Február 02. - 14:05:41
0
Találtam egy régebbi beírást ahol a kolléga a fix baud helyett /ami gyári 112e/ autora tette  a kapcsolat sebességét és így álítólag megy .Kipróbálom aztán megosztom
előzmény: Lacy #40

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#44 2014. Február 02. - 13:36:10
0
Köszi a biztatást .Ez valóban építő jellegű
előzmény: bcslaci #43

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:Babyware
#43 2014. Február 02. - 13:31:49
0
Rajta
előzmény: papppapa #42

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#42 2014. Február 02. - 13:14:49
0
Az integrálás gondolata nem lenne rossz de akkor már a kettőből esetleg a háromból kellene/Win,BW.ESPLOAD/ egy univerzálist gyúrni .Már többször leírtam hogy én inkább egy univerzális vasat, vast /nem tudom melyik a helyes kifejezés /
csinálnék EVO alapon aztán azt töltünk rá amit akarunk .....


előzmény: Lacy #40

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#41 2014. Február 02. - 13:09:48
0
Ez volt maradékban és el kellett sózni .....A legvégső esetben telepítek SP4000-et az MG 5050 a "szerelmem"
előzmény: mountainman #39

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Babyware
#40 2014. Február 02. - 10:30:08
0
a baj az, hogy a paradoxék legfőbb terve az, hogy mindent ebbe az ótvarba fognak integrálni, és a winload szép lassan kímúlik.
Ami azért is baj, mert amire ezt a szart megírták a'la Imperiál, az már csak egy nagyon gyenge és rossz emlék, szerintem nincs ma itthon olyan akinek ilyen lett volna felszerelve, da ha van is akkor az nem 100-as nagyságrend
Szóval azért sem értem, mivel az SP4000 színre szagra olyan mint a többi a programtábát tekintve, így éppen ezért idiotizmus magas szintje hogy nem azt az egy különcöt teszik winload kompattá, hanem a többit nyomják bele ebbe a használhatatlan ótvarba.
És ugye ez a baj.
Kanadában nem számít, hogy itthon mit és mennyit szopsz, emlékezzünk csak pl a régi Spectra központcsaládra, februárban még akciózta az öreg gazember (Jászberény) márciusban meg már egy kezelőt sem lehetett venni hozzá. Na jó májusban addigra valóban elfogyott.
Most is úgy kell vadászni a használtakat, még jó hogy vannak uppgrade-k.
Szóval a másik baj, hogy bár a fiujug nagyon rendesek a műszaki vonalon, de az nem működ, hogy náluk minden szép és jó és működik csak mi szopunk odakinn az ügyfélnél.
Ezt valahogy még nem sikerült sosem rendbe tenni.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Babyware
#39 2014. Február 02. - 10:02:29
0
Nekem is jutott egy SP4000, de meg se próbáltam szoftverrel!
Az SP4000-SP5500 árkülönbséget, már kiértékelted? :D
előzmény: papppapa #38

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#38 2014. Február 02. - 07:48:16
0
Remélem tegnap ebédidőben az ősszes Paradox BabyWare-t fejlesztő idióta mérnők és a mamájuk is csuklott .
Egy sima egyszerű sp4000 programozása kb 1 órába tellett pusztán csak az állandó időtúllépés meg sikertelen rátöltés üzenetek miatt , Egy idő után már csak fejhangon  vinnyogtam pedig a stabil 2.vala"hányás" verziót használom .
Más is így szopik ezzel a trágyával vagy csak nekem volt "szerencsés" napom ?

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#37 2013. November 16. - 10:22:28
0
és tényleg, eddig el is kerülte a figyelmemet :)
előzmény: mountainman #36

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!