Szerző Téma: DLS2002 költöztetése  (Megtekintve 4376 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re:DLS2002 költöztetése
#6 2015. Október 26. - 08:21:07
0
Az átmásolással  nincs semmi gond én is úgy csináltam Látom is az összes ügyfelemet csak mivel a másik programban más volt a biztonsági bélyeg itt nem tudom megnyitni. Már azt is megpróbáltam ,hogy valahogy importálom a DLS IV programba de az meg nem talál semmit .Pedig a telepítési mappa jól van kijelölve.
előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DLS2002 költöztetése
#5 2015. Október 25. - 19:45:48
0
Má ménelehetne ügyfeleket menteni? főleg a 2002 ből
Mert hogy az 5 az akkora fostalicska hogy annál valóban nem lehet (dösöcö embere is azt mondta mikor én is próbálkoztam hogy : de hát nekem egyszer már sikerült,!
Na de soha többet legalábbis akkor ő is rápróbálkozott és neki sem ment)

DLS mappában a Folders mappa tartalmazza az elmentett ügyfeleket.
Én azt simán átmásoltam mindig valahová hogy meglegyen aztán mikor újra telepítettem a dls-t akkor létre kellett hozni azokat a folders-eket amikbe eredetileg mentettem az ügyfeleket
pl saját, meg ügyelet  stb.
utána mindenkit át azaz vissza kell másolni a saját mappájába, a sajátba a sajátból és így etc :)
oszt ujraindítás után láss csodát, ott vannak az ügyfelek :)

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
Re:DLS2002 költöztetése
#4 2015. Október 25. - 18:22:07
0
Köszönöm a választ sajnos valami hasonlót sejtettem. Az a baj ,hogy igazából fogalmam sincs mit adhattam meg. Már csak azért sem mert nem túl sokféle kódot nem használok a riasztókhoz de az egyik sem jó.
előzmény: kero #2

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Re:DLS2002 költöztetése
#3 2015. Október 25. - 18:18:47
0
Nekem is csak úgy sikerült,hogy valahonnan előkerült a telepítéskor megadott kód. Annak idején a dsc hungária is azt a válasz adta,hogy nem lehet exportálni az ügyfeleket.
előzmény: kisapa63 #1

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:DLS2002 költöztetése
#2 2015. Október 25. - 17:10:51
0
Szia!
Tudtommal nem. Azokat a fájlokat (ügyfeleket) nem fogod tudni megnyitni, amik egy másik biztonsági kóddal lettek létrehozva, ha nem emlékszel a kódra.
A nehézség az, hogy ezt a kódot csak egyszer, a program telepítésekor kéri a rendszer, tehát utána soha többet nem használod, így könnyű elfelejteni. És csak újratelepítéskor találkozol a problémával.  :(

Nem elérhető kisapa63

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 44
DLS2002 költöztetése
#1 2015. Október 25. - 15:12:00
0
Sziasztok! Nem tudom mennyien használják még ezt a programot de hátha valaki belefutott már ugyanebbe a problémába,és sikerült is neki megoldani. A lényeg az ,hogy laptop csere miatt költöztetnem kellene a DLS2002 szoftvert. Telepítés után nyilván kér egy biztonsági bélyeget amit meg is adtam ( azt amire emlékeztem). A probléma az,hogy hiába másoltam be az adatbázist megnyitáskor kéri a másik programban megadott biztonsági kódot ami ezek szerint nem az amire emlékeztem. A kérdésem ki lehet-e valahonnan olvasni az eredeti programból ezt a kódot.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!