Szerző Téma: Hivatalos biztonságtechnikai munkavégzéshez milyen feltételeknek kell megfelelni?  (Megtekintve 7741 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ugyanez érvényes a víz és elektromos szolgáltatók esetében is. És nálunk is megvan ugyebár ez a szolgáltató a biztosítók személyében...... :o :'( :-[
Visszatértünk egy értelmes kamara szerepéhez.
előzmény: SLC #24

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Hivatalos biztonságtechnikai
#24 2014. November 17. - 10:21:55
0
Aki manapság intézett földgáz szolgáltatónál (TIGÁZ a legalja) ügyet, az látja, hogy igen hogyan kellene menni pl villanyszerelésben vagy vagyonvédelemben a dolgoknak.

-Tervezés
-Kivitelezés
-Ellenőrzés
----------------
Hibátlan működés
előzmény: Ryki #20

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Hivatalos biztonságtechnikai
#23 2014. November 17. - 10:18:19
0
Bor párti vagyok, nemsörözök, képbenvagyok  :-*

Véleményemet tartom, hogy az említett borász esetén a puccos pincészetet és a nevet fizeted meg.

Utóbbi időben inkább keresem a nem nagy nevű borászokat akik mellesleg nagy borászatok mesterei főállásban  ;D  ;)

On
előzmény: L. Pásztor #16

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Attól hogy ráírnám az ajánlatomra az engedély számom, nem változna semmi.
Ahogy ismerem az embereket maximum az lenne hogy még véletlenül sem az én ajánlatomat fogadná el, mivel megfordulna a fejében hogy: Húú basszus ez elvégzett mindenféle szar tanfolyamot és rajtam akarja vissza keresni az árát....  :'(
Akkor viszont titkold el!  :)

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Attól hogy ráírnám az ajánlatomra az engedély számom, nem változna semmi.
Ahogy ismerem az embereket maximum az lenne hogy még véletlenül sem az én ajánlatomat fogadná el, mivel megfordulna a fejében hogy: Húú basszus ez elvégzett mindenféle szar tanfolyamot és rajtam akarja vissza keresni az árát....  :'(

Én is inkább a rábeszélés híve vagyok... Én mindig a Vaterás példákkal szoktam pedálozni.
Az kell hogy olcsó Vaterás ár legyen és szar, vagy pedig normális áron egy olyan rendszer amihez 8-10 évig nem kell hozzányúlni (kivéve karbantartás aksi csere)...

Azt vettem észre hogy az emberek nem tudják felmérni azonnal az igényeiket, és szar dolog amikor egy rendszert nem lehet tovább bővíteni az igényeknek megfelelően.

Majd talán elérünk arra a szintre hogy a riasztókat, kamerarendszereket és egyéb bizt.technikai berendezéseket tényleg azok fogják szerelni akik értenek hozzá...
Addig pedig tökéletes példa http://insecam.com/ ez az oldal hogy mennyi "zseni" szereli az ilyen rendszereket  8)
A héten már meg is rendeltek tőlem egy kamerarendszert akikor rájuk ijesztettem hogy ha "zsenivel" szereltetik a rendszert könnyen ezen az oldalon találják magukat  :P



előzmény: klaci #13

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Tiszta szerencse ? ... te sem vagy már mai gyerek, ne legyél benne olyan biztos !  :(
Esténként 1 pohár IGAZI vörösbor kifejezetten használ.
Én pl. orvosi rendelvényre iszom ...  :)
Értágító, vérnyomáscsökkentő, antioxidáns, vízhajtó, stb. 
És mellesleg finomabb, mint a gyógyszer ... és hosszútávon olcsóbb is.
Kár, h a TB nem támogatja ...  :)  :)  :)

Mindez persze csak a napi 1 pohárra igaz ...   :)

előzmény: Lacy #18

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Micsoda gondok :)  :P
tiszta szerencse hogy soha  nem iszom alkoholos italt.
 ;D
előzmény: L. Pásztor #16

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Évekkel ezelőtt egy BT szakember ismerősöm mesélte, azt szokta mondani ha kérdik:
- Mennyibe kerül egy riasztó rendszer?
- Amennyibe egy LCD-s TV ...
- Na jó, de nem mindegy mekkora, és milyen LCD-s TV ...
- Na jó, de az sem mindegy mekkora és milyen riasztórendszer ...

Sztem nagyon találó-helytálló válasz volt !

--------------------
 
Nekem autokereskedő ismerősök szisztemája teccik:

1. nézelődőnek:
- szeretnék valami kicsi, aranyos, kisfogyasztású autót ...
- Igen, igen uram/asszonyom, nem is szabad olyan nagy, felesleges benzinzabáló, hivalkodó batárokat venni, csupa pénzkidobás ... sokat fogyaszt, költhet üzemanyagra rendesen !

2. nézelődőknek:
- szeretnék venne valami normálisabb, biztonságosabb, erősebb, megbízható autót ...
- Igen, igen uram/asszonyom, nem is szabad olyan kis vacak 3 hengeres, gyenge, nevetséges, eldobható kis vackokat megvenni, mert az tiszta pénzkidobás ... hamar elromlik és költhet javításra  rendesen !

Oszt mindenki elégedett ...


előzmény: SLC #15

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Kérdésem a 3-ra: ismered Te egyáltalán az Ermitage (házasított bor)  2008-as évjáratát ?  :)
Ami normális borszaküzletből való és pl. nem megbuggyant teszkós ?   

Mert elismerem h van jobb is nála, utoljára nyáron pl. ezt ittam krétán:
http://www.boutari.gr/en/wines/labels/118boutari_20120308118.wines.php

Innám én továbbra is, sőt a borgazdaságban azt mondták lehet rendelni neten is, csak mire ideér már kb. 300 EUR körül van egy 12-es rekesszel ... :(

Úgy hogy marad az igazi villányi, esetleg egy kis kékfrankos vagy zweigelt, de az is a Fertő-tó túloldaláról ... 

előzmény: SLC #15

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!