Szerző Téma: Az Őrmester Nyrt. biztonságtechnikai igazgatót keres  (Megtekintve 3748 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Régi cégemnél, takarítónőt kerestek, de a sablon hirdetésben benne maradt pár sor:

Előnyt jelent
-B kategóriás jogosítvány
-Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Csak úgy sorakoztak a jelöltek  ;D

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Azt hiszem, valahogy úgy kellene minden álláshirdetést megírni, mint ahogy a konverter.hu tette8)

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Én azt írtam, szerel vagy szerelt. És ez miatt írtam:
Biztonságtechnikai és gyengeáramú rendszerek ismerete, kivitelezésében való jártasság.
Ez csak úgy lehet, ha szerelt valaha is...
Szerintem a gondolatmeneted ott sántít, hogy a kivitelezésben való jártasság, nem egyenlő a szereléssel! ;) Én pl. egyetlen olyan műszaki igazgatót sem ismerek, aki szerelőként szerezte a kivitelezési tapasztalatait, de persze ettől még bárhol előfordulhat bármi... :)
előzmény: orkenyip #5

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Ez a kiiras azt jelenti, h a ceg vezetesenek halvany lila fingja sincs arrol, h erre a posztra milyen tudasu es kepessegu emberre van szukseg.

Az ilyen meretu cegek eseteben pedig a napi gyakorlat az, h a donteseket muszaki kerdesekben is a ceg tulajdonosi es adminisztritativ vezetese hozza . . . mert igy a  "kifizetodo" de az ebbol eredo karokat pedig vigye el egy balek . . .

Olyan ez is, mint egy combino villamos . . . :)

előzmény: eXtra #1


BIG LIKE :D
Teljesen igazad van!

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ez a kiiras azt jelenti, h a ceg vezetesenek halvany lila fingja sincs arrol, h erre a posztra milyen tudasu es kepessegu emberre van szukseg.

Az ilyen meretu cegek eseteben pedig a napi gyakorlat az, h a donteseket muszaki kerdesekben is a ceg tulajdonosi es adminisztritativ vezetese hozza . . . mert igy a  "kifizetodo" de az ebbol eredo karokat pedig vigye el egy balek . . .

Olyan ez is, mint egy combino villamos . . . :)

előzmény: eXtra #1

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Szerintem valamit félreértettél... :)
előzmény: orkenyip #2




Én azt írtam, szerel vagy szerelt. És ez miatt írtam:
Biztonságtechnikai és gyengeáramú rendszerek ismerete, kivitelezésében való jártasság.
Ez csak úgy lehet, ha szerelt valaha is...



Az a baj, hogy nem ismerek olyan tervezőt aki szerelt valaha is. Az építész tervező sem falazott sosem :)
De hidd el, én a saját cégemet egy hasonló állás miatt felszámolnám, de nem vagyok tervező, és műszaki vezető sem, hanem informatikus és biztonságtechnikai szerelő és több éve irányítok több embert, és megjelenek a hatóságok előtt, ha hívnak.

De tovább nézve a dolgot. Egy tervező akinek jogosultsága van tűzjelzőt és riasztót tervezni az, gyenge, kis, közép és nagyfeszültségű hálózatokat is tervez. Szóval nem hiszem, hogy kapkodni fognak az állásra a tervezők, vagyis akikkel én eddig együtt dolgoztam és egy kicsit is ismerem őket biztos, hogy nem.

Szerintem egy kicsit magasra tették a mércét, és ebben biztos vagyok!

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
és közben szerel
Szerintem valamit félreértettél... :)
előzmény: orkenyip #2

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Ilyen ember nagy valószínűséggel, ami ezeknek a feltételeknek maradéktalanul megfelel, nincs, vagy már nem kis országunkban dolgozik.

Nem elérhető orkenyip

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Hűűűű hááát...

Szóval egy olyan ember kel, aki tervező, műszaki vezető, és közben szerel vagy szerelt és tud bánni az emberekhez is, mint főnök és ezen kívül mindenhez ért.

Kíváncsi lennék, hogy ki az, aki ezekkel a feltételekkel rendelkezik és el akar menni céghez dolgozni...

Nem szoktam álláshirdetések mellé negatív dolgot írni, de akkor most tervezőt, műszaki vezetőt, vagy főnököt keres...
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: Biztonságtechnikai igazgató

A biztonságtechnikai divízió társaságunk stratégiai üzletága. Saját mérnök csapatunk és fejlesztőink intelligens kamera-,  beléptető-, valamint más biztonságtechnikai rendszereket telepítenek, – zömmel nagyvállalati megrendelőinknek.  Jónevű  fejlesztő cégek – szerződéses partnerségben – támogatják fejlesztési és innovációs munkánkat.
Elköteleztük magunkat a folyamatos továbbképzés, tanulás és a magas szintű minőségbiztosítás mellett.
 
Főbb feladatok, munkák:
Biztonságtechnikai divízió felelős irányítása;
Komplex biztonságtechnikai projektek menedzselése;
Innovatív fejlesztések elindítása, bevezetése;
Rendszeres riportok készítése a társaság Igazgatósága és a szakmai igazgató részére;
Tárgyalásokon, pályázatokon való aktív részvétel;
Szoros együttműködés a társaság egyéb divízióival;
A biztonságtechnikai feladatok gyakorlati irányítása, a szakapparátus (6-8 fő) folyamatos felügyelete; feladatok delegálása, a munkamegosztás megszervezése;
Szükség esetén hatóságok előtti képviselet;
A divízió adminisztratív feladatainak ellátása;

Az álláshoz tartozó elvárások:
Biztonságtechnikai mérnök, vagy villamosmérnök diploma;
Biztonságtechnikai és gyengeáramú rendszerek ismerete, kivitelezésében való jártasság (tűzjelző-, behatolás jelző-, beléptető-, rendszámfelismerő-, hangosító-, CCTV rendszerek, intelligens kamerarendszerek, strukturált hálózatok stb.);
Irodai és tervezői szoftverek ismerete;
Tervezői jogosultság (biztonságtechnika);
Társalgási szintű angol nyelvtudás;
Érvényes gépjárművezetői engedély;
Legalább 5 éves szakirányú, leinformálható munkatapasztalat;
Felelős műszaki vezetői jogosultság;
Jó problémamegoldó készség, innovatív személyiség;
Kiváló vezetői-, továbbá, folyamat-, és rendszerfejlesztési képesség;
Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
Önálló, megbízható, határozott személyiség;
Precíz munkavégzés;
Kiváló kommunikációs készség;
Nagy munkabírás;
Rugalmasság, dinamikusság, elkötelezettség;
Folyamatos fejlődés, és növekedés;
 
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
További idegen nyelvek ismerete;
Vagyonvédelmi cégnél eltöltött releváns munkatapasztalat;
 
Amit kínálunk:
Versenyképes teljesítmény-arányos jövedelem és egyéb juttatási csomag;
Komplex feladatok, szakmai kihívások és fejlődési lehetőség;
Innovatív munkakörnyezet, folyamatos tanulási lehetőség;
Kiváló munkakörülmények; sikerorientált csapat;
A feladatok hatékony ellátásához minden eszközt biztosítunk (céges autó, okostelefon, tervező szoftver, informatikai rendszer /Lotus Notes/ stb.)
Az eredmények eléréséhez minden támogatást megadunk; (Vezetői, tanácsadási-, informatikai-, marketing support.)
Kreatív fejlesztői csapat támogatja a vezető munkáját;
Sportolási lehetőségek irodaházon belül;
 
Munkavégzés helye:
Budapest XIV. kerület
 
Jelentkezés az állásra:
Magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével és motivációs levelét küldje az allas@ormester.hu e-mail címre!

forrás: http://www.ormester.hu/karrier/bizttech/

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!