Szerző Téma: Eszközök keresése, eszmecsere.  (Megtekintve 55740 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető csaszi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#53 2014. Szeptember 30. - 13:46:09
0

Köszi a gyors választ, sajnos a táp panel meghibásodása miatt a a készülék nem indítható. :(
előzmény: samat #52

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#52 2014. Szeptember 30. - 08:35:30
0
Az induláskor látható logó és a firmware verzió még támpont lehet.


előzmény: csaszi #50

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#51 2014. Szeptember 30. - 08:34:19
0
Szia

Ez lehet Identivision, Fisotech, Genesispro, stb rögzítő, de akár az e-bay-ról is lehet rendelni Kínából. Azonos kivitelű házban eltérő panelek lehetnek, közel azonos kezelő felülettel, de eltérő műszaki tartalommal.  A házból is ismerek vagy 3 különböző méretű, de megjelenésében azonos házat. Az előlap bal felső sarkában szokott lenni néha a logó az is vagy az alján található gyári számos matrica segítséget adhat.
előzmény: csaszi #50

Nem elérhető csaszi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 10
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#50 2014. Szeptember 29. - 22:14:55
0
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni az alábbi, általam ismeretlen DVR típusának, esetleg forgalmazójának meghatározásában. Segítségeteket előre is köszönöm.

Nem elérhető lac1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#49 2014. Szeptember 29. - 14:29:38
0
Köszönöm a válaszokat, amint szerzek hozzá tápot (mert most csak a labortáppal tudtam elindítani) már csinálom is az ajánlottakat.

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#48 2014. Szeptember 29. - 12:14:13
0
Szia

VGA01-nek hívják az átalakítót. Fordulj az egykori importőrhöz (Szatellit Zrt.), nekik talán van még elfekvőben.
előzmény: lac1 #44

Nem elérhető Drótos

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#47 2014. Szeptember 28. - 19:56:46
0
Szia!
Próbáld meg password: négy darab nullát.( Ez a gyári kód volt.) Utána lehetett kikapcsolni.
előzmény: lac1 #44

Nem elérhető lac1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#46 2014. Szeptember 27. - 22:07:23
0
Köszönöm szépen, már böngészem is.
előzmény: bcslaci #45

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672

Nem elérhető lac1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Eszközök keresése, eszmecsere.
#44 2014. Szeptember 27. - 21:15:46
0
Köszönöm a gyors választ mindenkinek. Akkor ez felejtős. Marad a LAN-on keresztüli elérés, vagy valami video in-es kis monitor beszerzése.A monitor (BNC) kimenet mellett van egy CALL feliratú BNC is, az mire való?
Lengyel nyelvű használatit találtam, a gugli barátommal úgy-ahogy le is fordíttattam, de a lényegét nem értem.
Meg egy csomó nem tiszta még előttem. Passwordot kér, megpróbáltam volna a hardveres reset-et, de a képen nekem mutat egy számítógépes jumoeres megoldást, hogy zárjam rövidre, az persze nekem nincs, de a forrpontokat rövidre zártam, egyelőre maradt minden a régiben. Kikapcsolni sem lehet, gondolom ez a biztonsági ok miatt van így.
Jól gondolom?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!