Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 165425 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Ez így van. A nyelv is alakul.
Ettől még zavar és nem tetszik. :-)
előzmény: L. Pásztor #403

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Ja ... nem csodálom, mert kimaradt 1-2 mondat, valszeg véletlenül kitöröltem.

Azt akartam csak mondani, h ami pár éve még furcsa, csúnya, slendrián, stb. volt az mára már szalonképessé lett. Ahogy a bunkofonból életünk része lett része mobil, ahogy a káromkodás ma már minden action filmben kötelező, elfogadott lett a tetoválástól az azonos neműek házasságáig minden sz@r ... így a mai furcsaságok is holnapra elfogadottá vállnak v vállhatnak.

Bocs ha az előző irományom úgy hiányosan nem volt elég tiszta.
előzmény: handras #401

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499

Vasárnap raboltak ki egy üzletsort az egyik áruházlánc tököli épületében.  tetőt bontva érkeztek létrán a betörök? [/size] :o :o :o



http://rtl.hu/rtlklub/hirek/a-vasarnapi-zarva-tartas-idejen-fosztogattak

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Nem kell egyetértsünk. Attól fórum, hogy eszmét cseréljünk. :)
Momentán, előző válaszodból nem sokat fogtam fel . :D
előzmény: L. Pásztor #399

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Nagyon sok ilyen van. Negyed millás telefon a zsebben, fél millás óra a karon harminc milliós kocsival jött, a porta, amit védeni kéne minimum 100 guriga, de mikor meghallja. hogy néhány százezerbe fog kerülni a vagyonvédelem, akkor még mi vagyunk a bunkók, hogy lehúzzuk... Nem lehúzzuk, elhúzunk. Az ilyen üf nem kell.
Csak az a poén, hogy biztosan fog találni majd egy "Mekkeleket", aki összekókányol majd oda valamit.

Úgy havonta jönnek olyanok is, akik a Metrós, vagy eBay-es, a harmadik dzsunkától balra a Jangce torkolatán gyártott hulladékot szeretnék felszereltetni.
előzmény: L. Pásztor #396

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Hááát, nem értünk 1et ...  Asszem 1995-ben volt, az első GSM-em megvételekor (kicsi széthajtható Motorola volt) a mobilt még bunkfonnak hívták ...

Sőt adtam elő egyik egyetemen is, hát ne tudd meg mi volt 1995-ben az átlag (oktatói) vélemény a mobilról ! Ma meg már ... ha nincs hívószám kijelzés, fel sem veszem a mobilt ... mert pl. nem akarok egyetlen ingyé ajándékért v termék bemutatóra sem elmenni.
 
előzmény: handras #398

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
:off  :D  Ezért! Akár terjed akár nem, pongyolaság, igénytelenség. Az ékezet nélküliségért különösen haragszom, bár most, hogy szervizben van a phabletem   és egy kölcsön telefon van nálam látom, hogy a gyári billentyűzettel kínszenvedés kikeresgélni egy-egy í vagy ű betűt. Ezért használom én a swype billentyűzetet teljes magyar ÁBC-vel. :on
előzmény: L. Pásztor #395

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
persze állandóan évek óta
sajna
az, hogy áll két egyenként is 10-12 millás otó a garagéban az nem baj de egy tré riasztó átépítésére ami valóban az, sajnál 100e ft-ot az meg tuti.
Az hogy van otthon lapos TV (nem most, hanem mikor Suzukit adtak hozzá ajándékba :)  ) és van kb 500 másolt dvd hozzá, vagy B verzió, hogy egy sem, és persze ez az "igényesség" megjelenik a riasztó kamera vagy egyéb részen is.
Hogy eldicsekszi hogy a csempének DARABJA volt annyi, mint másutt egy drágább féle m2 ára, de mikor meghallja hogy mennyi egy kültéri infra akkor elájul és mentőt hívnak hozzá?
folytassam?

előzmény: L. Pásztor #396

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Hat nem tudom, nalunk a termekek 2/3-a ipari kornyezetbe megy. Ott altalaban elso kerdes a megbizhatosag, aztan van meg 1-2 mas kerdes is, es csak utana jon h mennyibe kerul.

Sehol mashol nem tapasztaltam azt, h ugy inditottak volna: mennyit engedunk a fel arbol ... illetve veszek masfel darabot vagy kettot, mennyi kedvezmenyt adnak ra ... es persze a szokasos, hogy kell majd 10000000 db, de most csak 1 db kell kiprobalasra, persze 1000000db-os arban. A sajat ismeretsegemben latom, h autot vesz 10 millaert, es ker meg ra 19-es alufellnit 600.000 ezerert, mert szepen nez ki. De sokallja a 4 kulteri kamerat, tolem kerdi nem lehetne megoldani 2-vel, mert a riasztos embere ra akar sozni 4--et ...

Nem tudom hol es mikor romlott ez el ennyire ... ezert is tettem fel a kerdest elozoleg, h mas is (gyakran) talalkozik ilyen ugyfelekkel ?



előzmény: vg #394

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Akkor ezert viszketett nekem egesz  delutan ... :)
Tudod az a helyzet, HOGY :) a barataimra, sot a csaladom szerint orajuk sem jut annyi ido amennyit szeretnek, nem hogy a kotoszavakra. Ez a trend, valahogy mindannyian, vagy legalabbis sokan ra vagyunk kenyszeritve, igy megjelennek a szmajlik, a betu rovidetesek es a szo roviditesek. Regen is igy volt, nem mai gyerek az UI. meg az STB. meg a PS. sem.
Aztan meg a mobilrol es tablageprol ugyanezert jon az ekezet nelkuli szoveg ... ez van. Lehet ellene rugkapalni, de erre megy a dolog mashol is, pl. angolban is, ahol pl. kellett egy ido mire rajottem sok kapott emailben  az ASAP jelentesere, ami azt jelenti h AS SOON AS POSSIBLE vagyis amilyen gyorsan csak lehetseges...

Mindenhol az ido, az ido, az ido ...
előzmény: handras #392

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!