Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 167194 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nos szerintem te is tapasztalod, hogy kishazánkban a döntések 80%-a gazdasági alapon, a vonal alatti számot nézve történik.
A maradék uszkve 20% hajlandó és/vagy képes figyelembe venni a hosszú távú érdekeit is.....
előzmény: L. Pásztor #391

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Tanult barátomat idézve: "mindenkinek szíve joga olyan hülyének lenni, amennyire csak akar..." vagy valami ilyesmi. Az ilyen mókusnak aztán magyarázhatsz - jelen esetben, míg le nem merül a mobilod.  ???
előzmény: L. Pásztor #391

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Akkor én is letollak! Ha legközelebb is rövidíted a "hogy" szót bíz isten sejhajon billentelek! ;D
előzmény: L. Pásztor #391

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
A mai gyöngyszem a sötétségről szól ... ilyen még nem volt, telefonon leb@...tak engem mint a malacot ...
Ember nálunk keresett a teszkósmetrócorás klubos-bizalomkártyás 20e Ft-os távirányítós, fehér müa. dobozos lakásriasztójából olyat, amit nem csak távirányítóval lehet nyitni, hanem GSM-mel is, meg vonalas telefonról is ... meg van hozzá pici, de nagyon-nagyon-nagyon hangos sziréna, meg infrák, meg tápegység meg minden, mint karácsonykor ...

Mondtam (lehet rosszul tetem) h olyat nem-igen talál max. teszkósmestrós kínai gyerekjátékok közt ...
Csak röviden mondom:  erre ember kikelt magából, h akármennyire is értek ezekhez, honnan veszem én a bátorságot, h egy ilyen tekintélyes kereskedő multi által forgalmazott cuccot ennyire leszólok ... mi az h gyerekjáték ?! Egyáltalán mitől rossz valami ha kinai ?! És egyáltalán ahol MO-on emberek milliói a legnagyobb megelégedéssel vásárolnak, meg még hőség vagy miatököm kártyájuk is van oda ... az nekem nem jelent semmit ???  Nem tisztelek én senkit és semmit, mire fel fikázom le az egész világon forgalmazott színvonalas termékeiket ... ???
.....
Először csak elhűltem, aztán bedurrant az agyam, aztán már csak röhögtem magamban ... az alatt a kb. 3 perc alatt amig egy levegővel a multikat istenítette, és engem vont felelősségre.  Végén megkérdeztem tőle, h akkor kedves uram Ön hinne-e az összes fogyasztó-fiatalitó-pénisz-hosszabbító stb. reklámnak  is ? Nem válaszolt, lecsapta a telefont ...

Azóta is azon gondolkodom, és kérdem azokat, akik nem szakmabeli ügyfelekkel nálam sokkal gyakrabban kommunikálnak: tényleg ekkora itt a sötétség ?

 
előzmény: Lacy #390

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Már a cikk címe is baromság! Hogy védené meg a lakást, ha nem vagy otthon? Ezt nem kívülről lehet alkalmazni, hanem belülről. Ezzel legföljebb rádnyitni nem tudnak, ha te belül vagy. Egyfajta belső reteszként funkcionál.  Szóval, látszik, hogy aki a cikket írta/fordította, a videonak a címet adta, az abszolút anti-műszaki volt.

előzmény: mot #385

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
valld be hogy titokban... értjük mi, de nem árulunk el :)
előzmény: mot #387

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
őőőő, ajánlották a cikket, a jó válsz?  ???
előzmény: eXtra #386

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Nagyon komoly megoldás, de amúgy mi a francot kerestél a kiskegyed oldalán?  ;D 
előzmény: mot #385

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Majd megjelenik a neten kilencezerkilenkilencvenkilencért a betörőbiztos szuper-villa!  :o
http://www.kiskegyed.hu/kikapcsolodas/szines-hirek/egy-sima-villa-megvedi-a-lakast-ha-nem-vagy-otthon-134848

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!