Szerző Téma: Paradox MG késleltetett sziréna indítással  (Megtekintve 4794 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509

Most átnéztem a leírást emiatt, nem tud ilyet. De szerintem azért, mert ennek az égvilágon semmi értelme.
Ha semmi értelme nem lenne, akkor ezzel a funkcióval más gyártók termékeiben sem találkoznál!  ;)

Meg a MABISZ ajánlás is úgy szól, hogy a " jelzővonalon a riasztás észlelése 1 másodpercen belüli szirénázást kell hogy okozzon"

előzmény: vg #5
A MABISZ még nem lakott olyan függőfolyosós lépcsőházban, ahol 50 gyilkos szempár szegeződik rá, ha megszólal a sziréna!  ;D Egyébként meg valljuk be őszintén, hogy rengeteg megkérdőjelezhető és/vagy elavult tétel van a MABISZ ajánlásában...  :)

[smg id=267 type=box]
előzmény: Lacy #6

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Az mennyivel lesz neki jobb, hogy fizetheti a téves kivonulásokat? Ha be van állva, akkor majd 1 perc után fog kijózanodni! :)
előzmény: eXtra #1
Első helyen visszahívás van beállítva a távfelügyeletnél, úgyhogy abból szerencsére nincs gond, viszont a szomszédok hamarosan agyonütik.  :D
előzmény: handras #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Most átnéztem a leírást emiatt, nem tud ilyet. De szerintem azért, mert ennek az égvilágon semmi értelme.
Meg a MABISZ ajánlás is úgy szól, hogy a " jelzővonalon a riasztás észlelése 1 másodpercen belüli szirénázást kell hogy okozzon"

előzmény: vg #5

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ölég sok savazás elhangzik DSC központokra és egyebekre, de azért nem 1 olyan kp. van amelyiken elegánsan, programból állítható a sziréna késleltetett indítása. Persze azokból meg sok más hiányzik. Mégis meglepődöm, hogy az MG ezt nem tudja :-X
előzmény: Lacy #3

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Az mennyivel lesz neki jobb, hogy fizetheti a téves kivonulásokat? Ha be van állva, akkor majd 1 perc után fog kijózanodni! :)
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
A pgm-et sziréna kimeneti módra programozni, 1 percre állítani, ezzel egy relét működtetni, ami blokkolja a sziréna kimenetről való indítását. Ha letelt az 1 perc, akkor a relé elenged, és így már szól is a sziréna, a beprogramozott időtartamig minusz 1 perc :)

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
PGM-ről vezérelni a szirénát? Azt lehet késleltetni, programozói lap szerint (sose próbáltam)
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Szerintetek MG5000-hez mi a legegyszerűbb megoldás késleltetett sziréna indításra? Az összes zóna azonnali, de késleltetett zónát csak végső esetben szeretnék beállítani, mert a központ elég közel van a bejárathoz. A távfelügyeleti kommunikáció természetesen azonnal induljon el, csak a sziréna legyen késleltetve 30-60 másodpercet!

Kedves ügyfél állandóan elfelejti, hogy REM3-mal kéne kikapcsolnia a rendszert, de a szomszédok már nagyon csúnyán néznek rá, amikor hajnalban buli után hazaérve szirénával ébreszti a társasházat...  ;D

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!