Szerző Téma: Pyronix 424  (Megtekintve 1861 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Pyronix 424
#7 2012. Április 20. - 22:54:06
0
Laptop+UDL SW+kábel.
előzmény: pappzs #6

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:Pyronix 424
#6 2012. Április 20. - 07:07:14
0
Sziasztok!

Pyronix központoknál hogyan tudok kódot programozni ha csak a mérnöki kód van meg?
Nem szeretnék resetelni. Tulajdonos sem tudja a kódot.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Pyronix 424
#5 2012. Március 12. - 19:51:09
0
Lényeg, hogy sikerült ;)
előzmény: marczy #4

Nem elérhető marczy

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:Pyronix 424
#4 2012. Március 12. - 18:27:56
0
Hmm. Én voltam a balfax.... 350-ben a kezelőt minden partícióhoz hozzá kellett volna rendelnem, ahányat programozok... ez volt a hibám..
előzmény: marczy #3

Nem elérhető marczy

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:Pyronix 424
#3 2012. Március 12. - 07:26:29
0
A kódnál, (4 szám kétszeri beütése után) mind2 alkalommal harang van az 1,2 funkció után.
280-as menüben beállítottam a hozzárendelést, ahogy a könyvében leírta (partíció számot nem egy, hanem két számjeggyel ajánlja fel pl: 01, 02).
300-ban a kódokat hozzárendeltem a partícióhoz (mind2 felhasználó mind2 partícióra jogosult).
350-ben a kezelőt mivel csak egy van, az 1-es-hez rendeltem hozzá.
A 454, és 455-ben vannak nekem nem tiszta dolgok, de próbáltam mindenféle variációban...
Csak egy módot élesít akár hogy is csinálom (A)...
Tegnap majd éjfélig szórakoztam vele...

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Pyronix 424
#2 2012. Március 11. - 20:29:56
0
Kód beütése után automatikusan A módban élesedik, hacsak lakat és 2,3,4-el nem választod a b,c,d élesítést, amiknél ugyebár minden esetben az összes zóna tulajdonságát újra beállíthatod.Egy család esetén zömében ez a célravezetően egyszerű megoldás. Ha csak a partícionálás a megoldás, akkor kód után a partíció száma és funkciógomb.Ezzel adott partíció A módban élesedik,de természetesen minden partíció élesíthető 4 féle módban, azaz a lakat után át lehet váltani. Ha utóbbi mellett döntesz, akkor a kódnak és a kezelőnek is legyen jogosultsága adott partícióhoz.

Nem elérhető marczy

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 22
Pyronix 424
#1 2012. Március 11. - 19:00:27
0
Helló mindenki.

Egy Matrix 424-est kellene partícióznom, de valamit nagyon elcseszhetek, mert bárhogy próbálom programozni a leírása szerint, csak "A" módot ad élesítéskor.
Nem laptopról csinálom, mert jelenleg a masinám "restauráláson" vesz részt.
Mindegy lenne, hogy éjszakait állítok, vagy külön kóddal zárok le érzékelőket, csak ikonos kezelővel nem nagyon boldogulok.
Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm.



 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!