Szerző Téma: SAXO sziréna  (Megtekintve 5636 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:SAXO sziréna
#18 2013. Március 21. - 08:26:44
+1
A déescé-s morgásom már leírtam a központok topicba, de itt is megkérdezem (plátói vagy költői? )
ki volt az a méretes fütyi, aki egy ilyen kis szar mikrokapcsolót tett a szirénába?
Mivel simán elfért volna a nagyobb is így nem értem. Ráadásul az a rettenetesen bonyolult megoldás, ahogy nyomja a két fedél meg a falon is támaszkodik, rettenetes  :o

Igaz a régi szirénájuk se volt egy matyóminta, abban az volt a poén, hogy ha 5-6 év után ki kellett nyitni, akkor 10-ből 6 tampere nem kapcsolt, mert az a barom 3 tolónyomókás kapcsolós szar műanyag be volt szorulva és annyi.
Nem győztük kenni, hogy működőképes legyen-maradjon.
A dsc tervezői valami Gábor Dénes szerű iskolában végeztek úgy tűnik...
előzmény: SLC #17

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:SAXO sziréna
#17 2013. Március 21. - 08:14:05
0
A sziréna jó, csak a tampere lehet rossz.
 
 
előzmény: mot #16

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:SAXO sziréna
#16 2013. Március 20. - 16:50:59
0
Aha... a központcserét kifizeti, de a szirénát már nem.  ???
Én a KETTŐRE együtt adnék egy ajánlatot, amiben a KHF csere mondjuk 12e, majd amikor KÜLÖN kéri a cserét, akkor ennél többet kérnék.  :P Ha neki még jó az, akkor nekem is jó még külön a cseréért kimenni.
előzmény: SLC #13

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:SAXO sziréna
#15 2013. Március 20. - 13:31:12
0
El kell bontanom egy polikarbonát tetőt egy pincelejáró felet, hogy egyáltalán létrával odaférjek, vagy viszek daruskocsit  >:(
Nem akarok kétszer menni
 
előzmény: mountainman #14

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:SAXO sziréna
#14 2013. Március 20. - 12:38:19
0
Gondolom ha DSC alapú, akkor A- jelölés indítja.
Persze jobb tudni, mi vár az emberre. :)


előzmény: SLC #11

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:SAXO sziréna
#13 2013. Március 20. - 09:00:35
0
Bingó!
A csávó jelezte, hogy a szirénában már valaki valamikor valamit kikötött mert mindig téveseket jelzett a sziréna....
MIvel van egy SOLO meg ez és a tamper kör fent van összekötve gyanus hogy a tamper kapcsolo halt be ahogy írod.
 
Rá akartam beszélni a SOLO-ra de "jó ez még"....  :(
 
Köszönöm a segítséget!
előzmény: vlezlee #10

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:SAXO sziréna
#12 2013. Március 20. - 08:57:50
0
Köszi az infót!
előzmény: Lacy #9

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:SAXO sziréna
#11 2013. Március 20. - 08:56:32
0
Mondom baromi szar helyen van.
Elvileg működik, de akku csere ráfér
Központ csere lenne. Az érdekelne, hogy + / - indítású és / vagy állítható, esetleg szervíz szál bekötés.
 
Persze ki lehet mindent sakkozni, de ha ez le is van írva és rápillantasz a papírra akkor spórolsz némi időt.
előzmény: mountainman #7

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:SAXO sziréna
#10 2013. Március 19. - 21:27:15
0
A tamperkapcsolója szokott szétmenni és megmagyarázhatatlan okok miatt néha megszólal.
Ha ilyen hibajelenség van, akkor vigyél egy DSC Lady-t helyette, annak még a furatai is ugyanazon a helyen vannak, csak nem 7Ah akku kell bele, hanem ahogy Lacy kolléga is írta 2,1Ah :)
A DSC az 1-el újabb szériát is úgy javította, hogy ingyé adott panelt, aminek persze tök más a mérete, mint ezé a régié.
előzmény: SLC #6

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:SAXO sziréna
#9 2013. Március 19. - 19:22:26
0
az egyetlen szivatós, az akku
mivel a dösöcö és klónjai szeretnek nem feltétlen a 7Ah-s akkukkal  operálni az újabb félékbe ( asszam valami női név nevű) 1,9-es (ami lehet 2,4-es is ki mit hazudik egy akkura :) ) kell
De ha viszel ilyen akkut is meg egy tamperkapcsolónak való mikrokapcsolót, igaz az említettbe a kisebb méretű kell nem olyna mint a Solo-ba, de egy olyat is vigyél akkor, meg egy solo panelt is de szerintem a legjobban akkor jársz, ha viszel egy komplett szirénát is :)

előzmény: SLC #6

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!