Szerző Téma: Paradox Esprit 728 ver. 2.2 nem élesíthető  (Megtekintve 2572 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
+1
hát... nem tudom, én eddig kidobtam, a manóba mert ezek a következő viharnál ugyanúgy kifagytak(nak) és az szopacs.
Most míg vacak jobban is lehet demózni az ügyfélnek, hogy megérett a cserére így 15-20 év után...
előzmény: vgabor #3

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Köszi Lacy ;) Újraindítás +volt de nem oldotta meg :( Resetre mit szól az ilyen panel? (ha nincs lockolva) Üdv Vgabor
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Igen láttunk.
Többnyire viharos időjárás után akad ki így, de hálózati túlfesz lökettől is elő szokott adódni.
Megoldás a meleg reset azaz újraindítás, de ez nem végleges javítás mert a következő hasonló viharnál újra ki fog fagyni.
Az egyetlen jó javítás ehhez a panelcsere, de ugye az meg...  8)

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
0
Üdv Mindenkinek!

1 hónapon belül másodjára futok bele egy hibába, két különböző helyen.
Jelenség minden zóna nyugalomban, mégse élesíthető a rendszer.  :(
Hiba kijelzés nincs, akku rendben. Készülék programozható...Pánik riasztást ki tudom kapcsolni kóddal...
Láttatok már ilyet?  Megoldás esetleg?
Nem reseteltem még, csak sima táp el/vissza volt max. próbálkozás egyenlőre!
(egyik ügyfél se izgul (nem használja)) (na + költeni se akar...pedig lenne csere panelem  :) )
Várom a konkrét megoldást empirikus alapon.
 Köszi VGabor

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!