Szerző Téma: DVR-ek távoli elérése  (Megtekintve 38530 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

• Szakember
  • Ős tag
Re:DVR-ek távoli elérése
#308 2017. Október 18. - 21:22:19
0
Milyen felbontású kamerák? H.264-nél kb 8Mbit/Megapixel sávszélesséb kell 25fps-nél
előzmény: H. József #305

Nem elérhető H. József

• Teljes tag
#307 2017. Október 18. - 09:29:22
0
Ezt már ellenőriztem, minden beállítás ugyanaz a kamerákon. A probléma maga a webfelület betöltésekor és a beállítási adatok megjelenítésekor jelentkezik. Maga a kamerakép nem lassú sem substream-en sem pedig master strem-en.
előzmény: czegany #306

Nem elérhető czegany

• Szakember
  • Törzstag
#306 2017. Október 18. - 01:00:50
0
Szia! Bár nem ismerem a TechSon rögzítőket, de általában igaz az NVR-ekre, hogy a mobil kliensnek a substreamot-ot adja. Lehet, hogy a problémás kamera sub stream-ja nagyon jó minőségre van állítva, vagy nagy sávszélességet engedtél neki. Ez a jelenség persze LAN kapcsolaton nem vehető észre.
előzmény: H. József #305

Nem elérhető H. József

• Teljes tag
#305 2017. Október 18. - 00:15:55
0
Sziasztok!

A problémám a következő: adott egy Techson NVR és hozzá IP kamerák, kétféle tipus. Az NVR és egyik féle IP kamera távoli elérése böngészőn keresztül nagyon lassú, de NVMS 1000-el tökéletes és mobil applikációval is jó. A böngészőn keresztüli elérés is csak akkor lassú, ha távolról keresek rá. Ha a helyszínen írom be a dyndns címet, akkor minden jó.

Nem elérhető handras

• Szakember
  • Ős tag
#304 2017. Augusztus 12. - 11:30:06
0
Köszi.
előzmény: bolyt #303

Nem elérhető bolyt

• Kezdő tag
  • **
#303 2017. Augusztus 12. - 10:04:11
0
Persze. Jobb felso sarokban az ez,kozoknel bejelolod mind a ketto rogzitot es csak lapozni kell az ablakok kozottt. Akar 32-64 kamerakep egzszerre.

előzmény: handras #302

Nem elérhető handras

• Szakember
  • Ős tag
#302 2017. Augusztus 12. - 09:20:23
0
Meg tudnátok mondani, hogy a Hik-connect telefonos kliensében van-e arra mód, hogy egy ügyfél két rögzítőjét közös ablakban nézhesse?

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Törzstag
#301 2017. Július 26. - 22:48:11
0
Azt az elején nem írtad nyuszifül.  :-*
előzmény: lordcroft #300

Nem elérhető lordcroft

• Kezdő tag
  • **
#300 2017. Július 26. - 19:35:36
0
De akkor miért megy vezetékes netről bárhonnan, telenoros mobilnetről bárhonnan :)
előzmény: kero #299

Nem elérhető kero

• Szakember
  • Törzstag
#299 2017. Július 25. - 23:28:16
0
Lehetséges gond lehet a port forwardinggal, az asztali gépről való elérés elképzelhető, hogy más portot használ, mint a mobil kliens. Ellenőrizned kellene, hogy minden szükséges portot beállítottál-e forwardra.
Nekem évekkel ezelőtt a GeoVision-nál volt olyan gondom, hogy T-system-es kliensről nem értem el a saját dns rendszerén keresztül, mindenhonnan máshonnan igen. Akkor szoktam át a dyndns-szolgáltatásra.
Az a baj, hogy ha a szolgáltatónál be is van állítva valamilyen tiltás, azt sosem fogják elismerni, de az is lehet, hogy akit meg tudsz kérdezni, az nem is tud róla.
Borzalom egyébként ilyen szempontból, ami az internettel kapcsolatban folyik.
A ParadoxMyhome-on például hónapokig nem tudtam csatlakozni egyetlen ügyfelem IP150 moduljához, kívülről sehonnan, aztán pár napja vettem észre, hogy "megjavult".
előzmény: lordcroft #298

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!