Szerző Téma: sziréna bekötés  (Megtekintve 5859 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:sziréna bekötés
#15 2014. Augusztus 21. - 17:26:52
0
Na majd ha a kezemben a darab, akkor kipróbálom. Most csak papírból próbáltam okosodni. ;D
előzmény: Lacy #14

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:sziréna bekötés
#13 2014. Augusztus 21. - 06:36:57
0
OK, köszi! Kipróbálom.
előzmény: Szilco #12

Elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:sziréna bekötés
#12 2014. Augusztus 20. - 23:33:20
0
Mi nem jumpereltünk semmit, bekötöttük 2 ellenállással és simán ki lehet bypassolni szétszedéshez.
előzmény: mot #11

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:sziréna bekötés
#11 2014. Augusztus 20. - 21:35:49
0
Akkor most itt van lehetőség külső/belső tamper állítási lehetőségre? Mert a papírok alapján én úgy értelmezem, hogy nincs...  ???
Az AS/ASG pontok használatától függetlenül a belső tamper mindíg indul, így csendben szétszedésre nincs lehetőség.  :o
előzmény: Szilco #9

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:sziréna bekötés
#10 2014. Augusztus 20. - 21:17:26
0
Arról nem is beszélve, hogy a távfelügyelet is csak így kap jelzést.
előzmény: Szilco #9

Elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:sziréna bekötés
#9 2014. Augusztus 20. - 20:01:53
0
Jól értelmezed. Önálló tamper zónaként fogható fel. Azt hiszem itt is van olyan, hogy belső tamper és jumperrel állítható, de ebben most nem vagyok biztos. Mi mindig külső tamperként használjuk, mert úgy kikapcsolható pl. akku csere miatt. :)
előzmény: mot #8

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:sziréna bekötés
#8 2014. Augusztus 20. - 19:14:54
0
Én kérdeztem pontatlanul. Igazad van, a tamperkapcsoló állapota és a habkifújás jelzés megjelenik az AS és ASG között. De úgy vettem ki a leírásból, hogy ETTŐL függetlenül a tamperkapcsoló jele "bekerül" a sziréna elektronikába (hiszen ez vezérli a különböző fázisokat (felszerelési, élesedési)) és jelzés esetén indítja a beállított időre a szirénát. Mondjuk ha valóban így van, akkor egy tamper jelzés esetén az elektronikán keresztül indul a sziréna ÉS a riasztóközponton keresztül is, mert ugye zónariasztás is fennáll.  ::) Jól értelmezem?
Magyarán a tamperkapcsoló nem úgy működik, mint mondjuk a SOLO-nál, ahol vagy belső, vagy külső tamperként tudom használni.
előzmény: Szilco #7

Elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:sziréna bekötés
#7 2014. Augusztus 20. - 18:47:46
0
Miért ne lehetne? Az AS és az ASG pontok között van a szabotázs, ami simán pl. 2 lezáróval bekötsz a zónába. Mi is így kötöttük be. Mielőtt kinyitod, kiiktatod a zónát és nem üvölti le a fejedet. :)
előzmény: mot #6

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:sziréna bekötés
#6 2014. Augusztus 20. - 18:07:34
0
Üdvöz!
Bentel Call-fpi szirénával vagyok kénytelen ismerkedni  :( . Jól vettem ki a leírásából, hogy a tamperét nem tudom zónaként kivezetni? Ami végeredményben azt eredményezi, hogy ha majd szét kell borítani, akkor az csak a "szomszéd értesítése" mellett lesz lehetséges?  ::)

Köszi.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!