Szerző Téma: Van valakinek tapasztalata ALEAN ABT2-60 infrasorompóval?  (Megtekintve 1646 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Csodálatos termékek voltak  ;)
De legalább mai napig ad munkát  :P
előzmény: mot #4

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Az ABT-60 tipusnál több darabban ki kellett cserélni a relét. Talán ezekben is az gyengélkedik.  ::)
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Az én ügyfelemnél sajnos csak beton és murva van alatta, növény nincs :(
előzmény: Ryki #2

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Van, most szereltem belőle sokat.

Jól működik, viszont az utóbbi pár napban nálunk is voltak téves riasztások.
De nálunk, a nagy növényzet miatt egy telepen. A májusi eső aranyat ér marha gyorsan nő a növényzet, és most az esős időben hiába volt levágva, a víz súlya miatt sokkal jobban lehajlottak a növények és ezeket még az erős szél is mozgatta.  :-\
Szóval nálunk ezek voltak a téves riasztások.  :'(
Meg kell nézni nem-e nőtt ki valami az infra útjába. Jah és ezeket a Masco forgalmazza tudtommal.

előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Nos, egyik ügyfelemnek vettem egy ilyen infrasorompót: http://www.r-a--t-bolt.hu/74.alean-abt2-60-ketsugaras-digitalis-infrasorompo.reszletes.html
Adó és vevő egymástól kb 30m-re, leírás szerint be van állítva, kb 2 hónapig ment problémamentesen, de az elmúlt héten naponta átlagosan 8-10 alkalommal tévesen riaszt :(


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!