Szerző Téma: DSC PC1565 resetelés?  (Megtekintve 7155 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:DSC PC1565 resetelés?
#27 2013. Január 16. - 10:15:29
0
Bocs, ezt én is benéztem, a 1565 is tudja.
De le is van írva, hogy miért.

előzmény: mountainman #26

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:DSC PC1565 resetelés?
#26 2013. Január 16. - 10:07:46
+1
 
  • 3. jelzőfény Általános Rendszer Hiba: A PC5400 printer modulhoz kapcsolt nyomtatónál off line hiba jött létre, illetve az 5204 modulnál AUX hiba áll fenn, PC5204 Output #1 hiba, kamera hiba, automatizálás hiba.

előzmény: Lacy #23

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:DSC PC1565 resetelés?
#25 2013. Január 16. - 10:06:25
0
Mert a 1565 nem tud ilyen hibát.
Pl. az 5020 ír általános rendszerhibát, le is vagyon írva, hogy az mit jelent!

előzmény: szelac #24

Nem elérhető szelac

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:DSC PC1565 resetelés?
#24 2013. Január 16. - 08:29:16
0
Gondoltam hogy valami furmányos titkosított kódot kell beütni a továbblépéshez. És íme egy bonyolult 1-est a megoldás.  :D
Hiába! A tudás nagy úr, főleg ha empirikus úton lett szerezve !!
Viszont én minden egyes zónafényhez (a rendszerhibákon belül) konkrét hibamegjelölést látok, olyan nincs hogy csak általános rendszerhibát írjon.
 
Köszi!!
előzmény: Lacy #23

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DSC PC1565 resetelés?
#23 2013. Január 15. - 22:29:34
0
ne nem .. ez nem ilyen eccerű :)
Tehát ha  * 2 után 1-es jelzés, akkor megnyomod az 1-es gombot és így az 1-es hibacsoportban lévő hibákat láthatod.
Abban aztán akku táp ilyesmi van
de azzal mi a pék farkát kezdesz, mikor a hibaleírásban csak ennyivan: általános rendszerhiba???  >:(
előzmény: szelac #22

Nem elérhető szelac

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:DSC PC1565 resetelés?
#22 2013. Január 15. - 22:19:11
0
Na igen! Ezen már agyaltam egy párszor, hogy ha a *+2 megnyomása után kiadja az 1-es zónafényt akkor hogy lehet továbblépni, mert a telepítői utasítás csak a zónaszámokhoz tartozó hibajelenséget írja le, de hogy mivel lehet előhozni ezeket az infókat arra még nem jöttem rá. Örülök hogy ez nem csupán az én bambaságom. Lehet hogy ha hibaüzenetnek az 1-es zónajelzést adja ki, akkor még nyomni kell további billentyűkombinációt? Biztos a leírásnak azzal az oldalával gyújtottam a marhapörkölt alá ahol ezt leírja.
előzmény: Lacy #20

Nem elérhető szelac

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:DSC PC1565 resetelés?
#21 2013. Január 15. - 22:00:18
0
Valami ilyesmire gondoltam én is, igaz egy külső késleltető relével, nem pedig a PGM-el. Mindenesetre majd lemodellezem, mert még asztalon van a cuccos. Az nagyon jó hogy a kényszerélesítés engedélyezésére figyelmeztettél, mert ezen akadtam meg egy kicsit, hogy nyitott zónánál hogy lehet majd élesíteni. Pedig kiszúrhatt volna a szemem, mert a leírást már elolvastam párszor.
Na majd elmondom az eredményt, addig is köszönöm!!
előzmény: eXtra #19

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:DSC PC1565 resetelés?
#20 2013. Január 15. - 19:15:53
0
Központ csere pl Paradoxra :)  :P
előzmény: szelac #18


De komolyan mondom.. a dösöcö 20 év alatt nem volt képes azt a kapitális marhaságot kiküszöbölni a központjaiból.
Ez valami félelmetes.
Legalább olyan, mint az "általános rendszerhiba" kijelzés, aztán szegény telepítőnek hadd fájjon a feje hogy mi hol merre szar..

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DSC PC1565 resetelés?
#19 2013. Január 15. - 19:11:45
0
Az egyik pgm-et 17-esre programozod, egy üres zónát pedig késleltetettre (a zónajellemzőknél engedélyezned kell a kényszerített opciót is), aztán a pgm-et rákötöd a zónára. Így minden esetben teljes élesítés lesz, éjszakára pedig a stay funkciógombbal élesíthetsz. Ez csak egy verzió a kevés közül, de hátha másnak lesz valami egyszerűbb ötlete... :)
előzmény: szelac #18

Nem elérhető szelac

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:DSC PC1565 resetelés?
#18 2013. Január 14. - 16:06:54
0
Még mindig van kérdésem:
A dsc1565-nek egy, vagy több zónája stay/away típusura van állítva. Ha a rendszert GTRT600-al telefonon keresztül, vagy automatikus élesítéssel élesítem, akkor a stay/away zónák gyakorlatilag ki vannak iktatva a rendszerből, mert egyetlen kilépési késleltetett zóna sem lett megszakítva.  Akkor tolvaj elvtárs is nyugodtan (elvileg) mozoghat a lakás belső részeiben? Erre van valami okos megoldás, hogy a stay beállítás lehetősége se vesszen el, de az említett probléma se álljon elő? Központot nem szeretnék cserélni és rotweilert sem kötök a wc ajtajához. :D Minden más érdekel.
előzmény: szelac #9

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!