Szerző Téma: Törlődött a beírt szöveg  (Megtekintve 2185 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Törlődött a beírt szöveg
#5 2011. Június 09. - 19:00:47
0
Sajnos valóban létezik a jelenség és leginkább akkor jön elő, amikor pl. túlméretes csatolt fájl után vissza gomb van az oldalon... Már néhányan keressük az okát, úgyhogy előbb-utóbb lesz rá megoldás! :'( 


Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Törlődött a beírt szöveg
#4 2011. Június 04. - 15:46:12
0
A probléma az, hogy nem a böngésző vissza gombot hanem a fórum által kitett vissza szövegre kattintottam.

Hmm... Nem tudtuk reprodukálni a jelenséget, de ha legközelebb is tapasztalsz hasonlót, akkor légy szíves jelezd és megpróbáljuk kinyomozni az okát!

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Törlődött a beírt szöveg
#3 2011. Június 03. - 23:09:21
0
Ha a hozzászólás elküldése előtt megnyomod a böngésződ vissza gombját, mindegyik fórumon elveszik a hozzászólásod!  8)

Én hosszú szövegek írása közben (de főleg küldés előtt) mindenhol használom a [Ctrl]+[A] , [Ctrl]+[C] billentyűkombinációkat. Így a vágólapon megmarad az elveszett szöveg, amit a következő próbálkozás alkalmával csak [Ctrl] + [V]-vel beszúrok... ;D
A probléma az, hogy nem a böngésző vissza gombot hanem a fórum által kitett vissza szövegre kattintottam.
ebben az esetben alapeset, - legalábbis azokon  a fórumokon ahol én szoktam lenni, hogy a hozzászólás megmarad, de a kép nem, vagy felajánlja a cserét.
Sőt az Invasion powerwd féle fórumnál minden marad ugyanoda kerülök vissza, csak ott lesz felül a szöveg, hogy a kéméret nagy. Alant a hozzászólásmező benne azzal amit írtam ott van...
De ez más motor, szokni kell... csak meglepő és kellemetlen volt

Nem elérhető admin

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
    • Biztonságtechnika Fórum
Re:Törlődött a beírt szöveg
#2 2011. Június 03. - 23:04:20
0
Most megint lenne pár igen goromba szavam..
Mért kell egy fórummotornak olyan ostobának lennie, hogy ha egy képet csatolok, és nagy a mérete, akkor a vissza gombra kattintva ugyan vissza kerülök a hozzászólás írás ablakba, de az egész litánia amit megírtam elveszett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tisztességgel megírt fórum ilyenkor azért legalább a hozzászólást megtartja...
xxx  vacak...  >:( >:( >:(

Ha a hozzászólás elküldése előtt megnyomod a böngésződ vissza gombját, mindegyik fórumon elveszik a hozzászólásod!  8)

Én hosszú szövegek írása közben (de főleg küldés előtt) mindenhol használom a [Ctrl]+[A] , [Ctrl]+[C] billentyűkombinációkat. Így a vágólapon megmarad az elveszett szöveg, amit a következő próbálkozás alkalmával csak [Ctrl] + [V]-vel beszúrok... ;D

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Törlődött a beírt szöveg
#1 2011. Június 03. - 20:19:42
0
Most megint lenne pár igen goromba szavam..
Mért kell egy fórummotornak olyan ostobának lennie, hogy ha egy képet csatolok, és nagy a mérete, akkor a vissza gombra kattintva ugyan vissza kerülök a hozzászólás írás ablakba, de az egész litánia amit megírtam elveszett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tisztességgel megírt fórum ilyenkor azért legalább a hozzászólást megtartja...
xxx  vacak...  >:( >:( >:(

Amúgy nem tudom mennyi a tárhely kapacitás, de a 128k képméret nem túl nagy...  a 4-nek meg a 256 mégjobban ....

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!