Szerző Téma: Rendelés külföldi webshopokból?  (Megtekintve 1968 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Rendelés külföldi webshopokból?
#5 2014. Július 23. - 18:40:42
+1
Na az nem mind1 honnan és kitől  veszel ... nagyon nem mind1 !
Pl. ebay-en ha van valakinek 3.000 db eladó microSD-je, és Top Rated-seller 36.512 pozitív feedback-kel, akkor nyugodtan rendelhetsz tőle-belőle. Ha valahol máshol van 3 db eladó ... akkor az valszeg szivattyú.

Ha valaki biztosra akar menni akkor meg rendeljen az alibabáról aliexpress-szel, az ad (asszem) 48 óra kipróbálási garanciát is, és csak azután kell fizetni.

Magán célra már a fél ország CD, DVD, SD, uSD, stb-t így veszi, mivel az emberek nem akarják megfizetni győzike és társai szerzőijogvédősnek hívott sarcot fényes kis matricáit ... csak mert fényképezni és saját képeket tárolni szeretnének ... Néhe ugyan beba...ik a VÁM és Áfa, de állítólag még akkor is megéri.

Vagy ami közelebb van, egy rakat szlovák cég v bolt, ahol kb. 30-40 %-kal olcsóbbak ezek, ugyancsak emiatt.

előzmény: Ryki #4

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Rendelés külföldi webshopokból?
#4 2014. Július 23. - 16:04:45
0
Ezekkel a memória kártyákkal egy bibi van. Tök mindegy milyen gyártó, 70% kamu már ami a ráírt tárhelykapacitást illeti.
Én "Samsung" 64GB kártyával szívtam így meg...
Egyszerűen nem tudom hogy tudták azt megcsinálni, hogy végig futtattam rajta az ellenőrző progit azt írta hogy minden fasza ez tényleg 64GB nézett írást, olvasást...
Erre amikor tényleges kézzelfogható adattal akartam feltölteni akkor 6GBnál hiba üzenetekkel leállítja a másolást... Persze a gép még mindig úgy érzékeli hogy laza 54Gb szabad hely van rajta, csak ez mégsem így van...
Már többször próbáltak itthon átverni ilyennel de az a progi mindig kiszűrte ha 32Gb helyett 4Gb akartak adni...De úgy látom ez is fejlődik Csájnában  :'(
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Rendelés külföldi webshopokból?
#3 2014. Július 23. - 10:57:08
0
Má' hogyne szállítana ! Szállít az, a píz ott is píz :)
Szoktam rendelni innen is ebay-ról is, alibabáról is elektronikus alkatrésztől összecsukható szemüvegig sok mindent.
A dolog mégsem felhőtlen ... van két egy komoly vérszívó a körben.
Az egyik a szállítás, a másik sokkal rosszabb, úgy hívják hogy magyar VÁM :(
Még ennek ellenére is soxor megéri ...
 
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Rendelés külföldi webshopokból?
#2 2014. Július 22. - 21:34:00
0
nem nem láttuk :)
eddig

Amúgy sajna amazon nehéz ügy mert az amerikai nemigen szállít(ott eddig legalábbis ) CD-n lemezen meg pólón és ujságon kívül semmit európába, ha meg eu-s oldalra mész, akkor ugyanazt az árat kapod számszakilag, csak éppen € -ban, ami azért nagyon nem mindegy mivel úgy cirka 60-80 ft eltérés is lehet 1 dodo / 1 eu közt
Én anno akartam rendelni, de nem hagyta igaz az régebben volt tán 5 éve ami nem lapos.
Monnyuk ez a memokártya még tán belefér a kicsi és lapos dolgokba.

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Rendelés külföldi webshopokból?
#1 2014. Július 22. - 21:07:27
0
Láttátok, hogy az amazon milyen árakon dobott piacra SanDisk micro SDXC (Class 10) kártyákat?  :)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!