Szerző Téma: Hogyan barkácsoljak magamnak kamerarendszert?  (Megtekintve 14049 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Na jól van megmondom mi lesz: oda megyek és megcsinálom neked, sőt még fizetek is érte!

Tudjátok mi az abszolút szemtelenség?  Ablak alá nagydolgozni, bekopogni wc papírért és ha smirglit adnak ki, a sima felével törölközi és visszaadni, hogy a másik fele még használható....
előzmény: rettenet78 #35

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Hi!
Nos. A power LED az messzebre világít, mint ahonnan a reflektor kapcsol. De ez nem is lenne igazán baj. Inkább az a probléma, hogy a kamerának kell pár másodperc, sőt kb. 5, mire teljesen átáll a 100 szoros fényre (IR szűrő vissza, érzékenység vissza, digitális blabla ujraparaméterez stb.) Nehogy az legyen, hogy pont addig sétál el a delikvens a kamerás előtt, még az éppen próbálja összeszedni magát.
előzmény: rettenet78 #35

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
nem lesz power led, hanem mozgás érzékelős reflektorokat tettem, hogy kicsit égesse ki a beérkező szemét. szerintem ez a kamerának is segítség
előzmény: czegany #34

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Szerintem ár-minőségben az egyik legjobb. Analógnál lényegesen jobb. Nekem otthon 3MP-es rendszerem van, ezt használom fullHD-ben. Ha kültéri megfigyelésre kell sötét helyre, akkor érdemes a power LED-est megvenni. Jó kamerák, jó és gyors rögzítő, normális felülettel, jó funkciókkal.
előzmény: rettenet78 #30

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
a k...rendszer.com al kapcsolatban vannak tapasztalataitok?
előzmény: r2d2 #32

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Én pont ezt javasoltam.... Hikvision szett (DS-7608NI-SE NVR + 4db DS-2CD2012-I 1,3MP kültéri IP bullet kamera) írtam is, hogy mindennel együtt (HDD,stb) belefér az említett 230K-ba és szerintem ez az okos választás, én pont ezt venném, van is itthon vagy 5 garnitura... :)

találtam egy highivision alap ip kameraszettet 1.3 mp-vel. Mennyire stabil a rendszer és érdemes választani analog helyett?

előzmény: czegany #29


előzmény: rettenet78 #30

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
Az érzékelő vs. kamera vitában had tegyem oda azt az indokot is, hogy ha van kamera és látszódik hol és mit fogott meg az egér a fakabát is pontosan tudja hol keressen ujjlenyomatot, vagy cipőnyomot.
előzmény: Lacy #24
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 26. - 23:05:58 írta rettenet78 »

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
találtam egy highivision alap ip kameraszettet 1.3 mp-vel. Mennyire stabil a rendszer és érdemes választani analog helyett?

előzmény: czegany #29

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Hi!
Ez olyan mint a számítástechnika. Mindig olcsóbb, de a mindenkori standadr ott van 20K-25K+ÁFA körül.
Tavaszt, ja március 1-től emelés, Euro árfolyamot kompenzálják a kereskedők.
üdv
előzmény: rettenet78 #28

Nem elérhető rettenet78

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
A kamerák piacán mikor szoktak lenni nagyobb leértékelések? Érdemes-e várnom a tavaszt, vagy sem.

előzmény: r2d2 #27

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!